Xi
 » Zabawki  » Klocki  » LEGO  » LEGO® Creator

Produkty powiązane:

LEGO Creator, fantastyczne leśne stworzenia - las na wyciągnięcie ręki

LEGO Creator to seria zestawów klocków 3 w 1. Dzięki temu, kupując jedno pudełko, możemy wybudować aż trzy zupełnie różne konstrukcje. LEGO Creator to wspaniały trening wyobraźni, a radości nie ma końca - wraz z nowymi budowlami, pojawiają się kolejne pomysły na świetną zabawę. Firma LEGO jest gwarantem wysokiej jakości, a jej produkty spełniają wszystkie standardy bezpieczeństwa. Zestaw LEGO Creator, fantastyczne leśne stworzenia będzie z pewnością wspaniałym prezentem dla każdego miłośnika klocków.

LEGO Creator, fantastyczne leśne stworzenia - dla kogo zestaw?

Zestaw LEGO Creator, fantastyczne leśne stworzenia przeznaczony jest dla dzieci powyżej 7. roku życia i zawiera 175 elementów.

W pudełku znajdziemy instrukcję do stworzenia bohaterów trzech uroczych scenek:

  • jeżyka i sowy,

  • jelonka i królika,

  • wiewiórki.

Dzieci z radością będą animować powstałe leśne zwierzęta i tworzyć niesamowite historie z nimi w roli głównej. Z tych samych klocków można ułożyć tak różne stworzenia - to niesamowite doświadczenie! Budowanie i przebudowywanie daje ogromną frajdę i jest wspaniałą okazją do doskonalenia umiejętności manualnych.

LEGO Creator, fantastyczne leśne stworzenia - opinie

LEGO Creator, fantastyczne leśne stworzenia cechuje się piękną, przyciągająca uwagę kolorystyką. Budowanie zwierząt jest pełne radości. Uczy cierpliwości i precyzyjnych ruchów. Dzieci ćwiczą swoją wytrwałość oraz umiejętność podążania za instrukcją, a przy tym świetnie się bawią. Zbudowanie wiewiórki czy sowy daje ogromną satysfakcję. 

Dużym atutem tego zestawu jest fakt, że stworzenia mają ruchome elementy. To jest niezwykle atrakcyjne podczas zabawy. Sowa, czytająca książkę jeżykowi może poruszać nogami, głową, skrzydłami i piórami. Jelonek ma ruchome kopyta i nogi, a wiewiórka - uszy i kończyny. Powstałe zwierzątka mogą być bohaterami wspaniałych opowieści. Razem z sową dziecko może nauczyć czytać jeżyka, z wiewiórka możemy wspólnie zrobić zapasy na zimę, a jelonek z pewnością wesoło będzie skakał razem z małym królikiem. Podczas zabawy ogranicza nas tylko własna wyobraźnia.

Czytaj więcej
Dane szczegółowe

Recenzje

5/5
Jak działają recenzje?
5
4
3
2
1

DODAJ RECENZJĘ:

oceń produkt:

Dostawa

3195511
Ładowanie...