Xi
 » Zabawki  » Klocki  » LEGO  » LEGO® Classic

Masz ochotę wpaść do świata LEGO, by zorganizować wspaniałe i kreatywne party? Czeka Cię cała masa atrakcji. Najfajniejsza jest świadomość, że to od Ciebie zależy, w jakim kierunku rozwinie się zabawa.

Balanga nad brzegiem basenu czy dzikie tańce na dachu budynku? Prywatny lunapark? Piżamówka z popcornem, lodami i nocnymi pogaduchami? A może coś zupełnie odmiennego jak wycieczka w doborowym towarzystwie na drugi brzeg tęczy?

Scenariusz Twojej wymarzonej imprezy to Twoja indywidualna decyzja. Wszystkie opcje dozwolone. Wszak z LEGO nie ma rzeczy niemożliwych.

Trzy, dwa, jeden, START!

Lego® Classic. Kreatywny zestaw imprezowy - świetna zabawa dla małych i dużych

Kreatywny zestaw imprezowy (11029) z serii Lego® Classic zawiera aż 900 kolorowych elementów umożliwiających stworzenie niebanalnych konstrukcji według własnej koncepcji. Zaproś do wspólnej zabawy rodzinę i przyjaciół. Razem rozwińcie skrzydła wyobraźni.

W pudełku umieszczono sześć torebek z klockami i karty z czytelnymi obrazkowymi instrukcjami, które stanowią źródło inspiracji. Producent podpowiada jak złożyć proste imprezowe modele np. piniatę, balon, klauna, tort i drobne upominki. W bezpłatnej aplikacji LEGO Builder znajduje się jeszcze więcej kreatywnych idei i wymyślnych kreacji.

W zależności od nastroju konstruktorzy mogą podążać za sugestiami LEGO lub oddać się przyjemności swobodnego budowania. Mnogość kolorów i kształtów sprawia, że uczestnicy zabawy mogą realizować najbardziej szalone pomysły.

Lego® Classic. Kreatywny zestaw imprezowy (11029) - dlaczego warto?

Kreatywny zestaw imprezowy LEGO jest doskonałym pomysłem na wartościowy prezent dla młodych ludzi. Twórcze budowanie nie tylko zapewnia dzieciom długie godziny rewelacyjnej zabawy, ale też pozytywnie wpływa na ich rozwój.

Kiedy mali konstruktorzy puszczają wodze fantazji, mają okazję wyrazić siebie i dowiedzieć się czegoś o świecie, który ich otacza. Jednocześnie trenują umiejętności manualne, poznają różnorodne związki przyczynowo-skutkowe i uczą się myśleć analitycznie.

Kreatywna zabawa pomaga budować pewność siebie i poczucie sprawstwa. Podejmowanie wyzwań konstrukcyjnych wymaga od budowniczych wytrwałości, konsekwencji w działaniu i niepoddawania się w obliczu trudności. Cechy te przydają się dzieciom w późniejszych etapach życia (m.in. w szkole).

Mieszanka klocków doskonale sprawdzi się podczas spotkań towarzyskich w większej grupie budowniczych. Klocków wystarczy dla wszystkich. Elementy konstrukcyjne są odpowiednie dla dzieci od piątego roku życia. Wspólne budowanie integruje towarzystwo, przełamuje stereotypy i umożliwia tworzenie więzi międzypokoleniowych.

W świecie Lego jest kolorowo, pomysłowo, bajecznie i bardzo wesoło!

Zobacz więcej
Dane szczegółowe

Dostawa i płatność

3338497
Ładowanie...