Łatwy Bach. Gitara klasyczna/fingerpicking z tabulaturami
Lista utworów: 1. Aria z Kantaty nr 59; 2. Allegro z I Koncertu skrzypcowego część III; 3. Aria z III Suity orkiestrowej; 4. Andante; 5. Arioso; 6. Badinerie z Suity fletowej; 7. Bourre nr I; 8. Bourre nr II; 9. Bourre z Suity lutniowej; 10. Bourre nr III; 11. Gigue; 12. Courante; 13. Gawot nr I; 14. Gawot nr II; 15. Inwencja 2-głosowa; 16. Marsz;
Czytaj więcej
- Wydawnictwo: Contra
- Okładka: miękka
- Liczba stron: 52
- Wymiary: 293 x 212
więcej parametrów
O książce
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
3212861
Tytuł
Łatwy Bach. Gitara klasyczna/fingerpicking z tabulaturami
Autor
Wydawnictwo
Liczba stron
52
Typ okładki
miękka
Rok wydania
2017
Wymiary
293 x 212
Wysokość
212 mm
Długość
293 mm
Głębokość
293 mm
Liczba elementów zakres
Do 49
Nasza cena
28,99 zł
Bądź pierwszy!
Twoja recenzja produktu “Łatwy Bach. Gitara klasyczna/fingerpicking z tabulaturami” będzie bardzo przydatna dla innych użytkowników.
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
- Klient zweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Klient niezweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Recenzja ZweryfikowanaPotwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.
Dostawa i płatność









