Łatwe duety na akordeon. Część 2
"Łatwe duety na akordeon cz.2" to zbiór, który jest owocem mojej pasji do nauczania oraz miłości do muzyki, stworzony z myślą o młodych akordeonistach (kl.2-6), zarówno początkujących, jak i tych już nieco bardziej zaawansowanych. Od lat pracuję z dziećmi i młodzieżą, ucząc ich tajników gry na tym wyjątkowym instrumencie, co pozwoliło mi zrozumieć, jak ważne jest dostarczanie im materiałów, które Czytaj więcej
- Wydawnictwo: mojenuty.pl
- Okładka: miękka
- Liczba stron: 68
- Wymiary: 298 x 217
więcej parametrów
O książce
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
3534646
Tytuł
Łatwe duety na akordeon. Część 2
Autor
Wydawnictwo
Liczba stron
68
Typ okładki
miękka
Rok wydania
2024
Wymiary
298 x 217
Wysokość
217 mm
Długość
298 mm
Liczba elementów zakres
Do 49
Nasza cena
52,39 zł
Bądź pierwszy!
Twoja recenzja produktu “Łatwe duety na akordeon. Część 2” będzie bardzo przydatna dla innych użytkowników.
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
- Klient zweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Klient niezweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Recenzja ZweryfikowanaPotwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.
Dostawa i płatność










