Lalka hiszpańska interaktywna płacze i mówi 45cm
Ta wyjątkowa lalka bobas z miękkim brzuszkiem została ubrana w ręcznie uszyty zestaw ubranek, w tym czapkę, kurteczkę z kapturem, sukienkę, szorty oraz skarpetki, co czyni ją idealną towarzyszką zabaw. Dzięki modułowi dźwiękowemu, lalka reaguje na naciśnięcie brzuszka, wydając takie dźwięki jak płacz, "mama" czy "tata", co dodaje zabawie realizmu. Dodatkowo, lalka posiada smoczek z łańcuszkiem, coCzytaj więcej
więcej parametrów
Opis produktu
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
3762007
Tytuł
Lalka hiszpańska interaktywna płacze i mówi 45cm
Producent
Wymiary
450 x 200
Wysokość
200 mm
Długość
450 mm
Rok wydania
2026
Nasza cena
267,59 zł
Bądź pierwszy!
Twoja recenzja produktu “Lalka hiszpańska interaktywna płacze i mówi 45cm” będzie bardzo przydatna dla innych użytkowników.
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
- Klient zweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Klient niezweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Recenzja ZweryfikowanaPotwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.
Dostawa i płatność









