Kulturowa judycjalizacja administracji...
Urzędnicy nie mają dobrej prasy. W debacie publicznej często przypisuje się im winę za błędy popełniane przez polityków tworzących prawo, a pojedyncze przykłady niepożądanych praktyk stają się podstawą krzywdzących uogólnień. Mateusz Wojtanowski stawia w swej monografii następującą diagnozę: dominujące w polskiej doktrynie i orzecznictwie wyobrażenia o administracji publicznej lokują ją wciąż mięCzytaj więcej
- Wydawnictwo: Wydawnictwo Uniwersytetu Wrocławskiego
- Liczba stron: 320
- Wymiary: 237 x 170
więcej parametrów
O książce
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
3774565
Tytuł
Kulturowa judycjalizacja administracji...
Autor
Wydawnictwo
Liczba stron
320
Rok wydania
2026
Wymiary
237 x 170
Wysokość
170 mm
Długość
237 mm
Nasza cena
50,49 zł
Bądź pierwszy!
Twoja recenzja produktu “Kulturowa judycjalizacja administracji...” będzie bardzo przydatna dla innych użytkowników.
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
- Klient zweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Klient niezweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Recenzja ZweryfikowanaPotwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.
Dostawa i płatność










