Kultura. Świat. Naklejkowe podróże

praca zbiorowa, Agnieszka Matz
  2 oceny

Przyjrzyj się mapie świata i poznaj kulturę poszczególnych krajów. Dowiedz się, jak ubierają się, gdzie mieszkają i co jest ulubioną rozrywką mieszkańców różnych kontynentów. Czy wiesz, gdzie znajdziemy Machu Picchu, Wielki Mur Chiński, czy Statuę Wolności? W jakiej części świata przejedziemy się rikszami i tuk-tukami? Naklejkowe podróże to idealna seria książek aktywnościowych dla dzieci w wiCzytaj więcej

więcej parametrów

O książce

Przyjrzyj się mapie świata i poznaj kulturę poszczególnych krajów. Dowiedz się, jak ubierają się, gdzie mieszkają i co jest ulubioną rozrywką mieszkańców różnych kontynentów. Czy wiesz, gdzie znajdziemy Machu Picchu, Wielki Mur Chiński, czy Statuę Wolności? W jakiej części świata przejedziemy się rikszami i tuk-tukami?
Naklejkowe podróże to idealna seria książek aktywnościowych dla dzieci w wieku 6-8 lat, które chcą pogłębić wiedzę geograficzną i kulturową. Dziecko odpowiada na zamieszczone pytania i uzupełnia ilustracje naklejkami we właściwych miejscach.

Dane szczegółowe

Identyfikator produktu
3211970
Tytuł
Kultura. Świat. Naklejkowe podróże
Autorzy
praca zbiorowa, Agnieszka Matz
Producent
Wiek od (lata)
6
Język
polski
Język oryginału
polski
Liczba stron
24
Typ okładki
miękka
Wydanie
I
Data premiery
2022-02-23
Rok wydania
2022
Wymiary
289 x 202
Waga
0.18 kg
Wysokość
202 mm
Długość
289 mm
Głębokość
4 mm
Liczba elementów zakres
Do 49
Szerokość
200 mm
Nasza cena
16,39 zł
Symbol produktu:
9788382403695

Opinie i recenzje książki Kultura. Świat. Naklejkowe podróże

Dziękujemy za Twoją ocenę!
4,5/5
 
2 oceny
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji.
Dostawa i płatność