Xi
 » Książki  » Literatura faktu i reportaże  » Literatura faktu

Najczęściej kupowane razem

Kulisy PiS
38,59 zł
3 produkty
wartość produktów w zestawie:
115,87 zł

"Kulisy PiS" Kamila Dziubki to wyjątkowa rozmowa z politykami partii rządzącej, którzy dzięki zachowaniu anonimowości postanowili opowiedzieć o tym, jak naprawdę wygląda polska polityka od środka. Autor odsłania przed czytelnikami największe tajemnice partii, ukrywane przed opinią publiczną za zamkniętymi drzwiami biur poselskich. Rozmówcy Kamila Dziubki postanowili opowiedzieć bez upiększania o Jarosławie Kaczyńskim, Mateuszu Morawieckim, Andrzeju Dudzie, Zbigniewie Ziobrze, Danielu Obajtku, Jacku Kurskim i innych politykach, przełamując wykreowany przez państwowe media wizerunek partii. Jakie role naprawdę odgrywają ci ludzie w rządowym przedstawieniu?

O czym są "Kulisy PiS"?

W partii trwa polityczna walka, a jej politycy często nawet donoszą na siebie nawzajem. Krytykują dokonania Mateusza Morawieckiego, wypominają okrutne decyzje Jarosławowi Kaczyńskiemu i żartują z Andrzeja Dudy. Rozmówcy Kamila Dziubki obnażają rzeczywisty charakter relacji między politykami polskiego rządu. W tej książce nie pojawia się nikt z opozycji. Sami politycy partii rządzącej demaskują jej mechanizmy. Od lat w Polsce trwa polityczne przedstawienie, w którym każdy chce odegrać najważniejszą rolę.

Kilka miesięcy przed wyborami autor postanawia zajrzeć do środka biur poselskich i dowiedzieć się, jak naprawdę wygląda polska polityka. Kamil Dziubka zaprosił do rozmowy polityków, którzy anonimowo opowiadają o wewnętrznych rozgrywkach, skandalicznych wydarzeniach oraz bezwzględnych decyzjach w partii. Parlamentarzyści, wicepremierzy, ministrowie i bliscy współpracownicy Jarosława Kaczyńskiego ukazują nieznane dotąd oblicze rządu.

"Kulisy PiS" - opinie

"Kulisy PiS" to opowieść o mechanizmach władzy, która przypomina nawet thriller polityczny, pełen wstrząsających zwrotów akcji. Ta historia jednak dzieje się naprawdę, chociaż wiele faktów jest przemilczanych i skrupulatnie ukrywanych przed opinią publiczną. Napięcie rośnie tu z każdą rozmową coraz mocniej, a dzięki autorowi można zobaczyć nieznany zwyczajnym obywatelom obraz polskiego rządu oraz lepiej zrozumieć, jak obecnie działa polska polityka.

Kamil Dziubka to uznany dziennikarz Onetu. Urodził się w 1984 r. Ukończył studia politologiczne. Do jego zainteresowań publicystycznych należy zwłaszcza tematyka polityczna. Jako dziennikarz śledczy przede wszystkim opisuje działalność polskich polityków. Jest współautorem popularnego podcastu o polityce "Stan Wyjątkowy". Za swoją działalność otrzymał nagrodę Grand Press.

Czytaj więcej
Dane szczegółowe

Recenzje

/5
Jak działają recenzje?

DODAJ RECENZJĘ:

oceń produkt:

Dostawa

3407186
Ładowanie...