Xi
 » Książki  » Kryminał, sensacja, thriller

Najczęściej kupowane razem

Kukułcze jajo. Fjällbacka. Tom 11
34,59 zł
2 produkty
wartość produktów w zestawie:
65,58 zł

Jedna z najpopularniejszych i najciekawszych szwedzkich pisarek uznawanych za mistrzynię skandynawskiego kryminału, Camilla Läckberg po raz kolejna wraca do Fjällbaki - miejscowości, w której się urodziła i w której toczy się akcja większości jej powieści.

"Kukułcze jajo" to 11 tom bestsellerowej Sagi o Fjällbace - zapoczątkowanej "Księżniczką z lodu" z 2013 roku - która osiągnęła spektakularny światowy sukces jako unikatowe połączenie wciągających thrillerów z przejmującymi powieściami obyczajowymi, znakomicie oddającymi klimat współczesnej szwedzkiej prowincji i wielowymiarowość psychiki pełnokrwistych, niezwykle ludzkich bohaterów. 60 krajów, tłumaczenia na 43 języki, 30 milionów sprzedanych egzemplarzy - liczby mówią za siebie.

O czym jest książka "Kukułcze jajo"?

"Kukułcze jajo" Camilli Läckberg przenosi czytelników do znanego z jej twórczości miasteczka, gdzie popełniono dwie zbrodnie - zamordowany zostaje popularny fotograf oraz sławny pisarz. Prowadzącemu śledztwo Patrickowi Hedströmowi z komisariatu Tanumeshede wprawdzie wydaje się, że to osobne morderstwa, ale znana z poprzednich tomów serii Erica Flack natrafia na trop podobnej, tajemniczej zbrodni sprzed kilkudziesięciu lat.

Grzechy popełnione w przeszłości rzucają swój cień na teraźniejszość, a to będzie miało istotny wpływ na wynik tego emocjonującego dochodzenia - którego śledzenie dostarcza czytelnikom znakomitej, pełnej zaskoczeń literackiej rozrywki na najwyższym poziomie, prosto spod pióra prawdziwej mistrzyni gatunku.

"Kukułcze jajo" - opinie

Książka "Kukułcze jajo" to esencja skandynawskiego kryminału w wydaniu Camilli Läckberg - mroczna kryminalna zagadka, świetni, trójwymiarowi bohaterowie, którzy są normalnymi ludźmi z ich codziennymi, nieraz błahymi problemami, sugestywnie oddany północny klimat, wiarygodna, pełna zaskakujących twistów fabuła, prawdziwe emocje i doskonałe połączenie codzienności życia z wartką akcją, psychologicznego thrillera ze społeczną refleksją.

"Kukułcze jajo" wciąga i porusza, dostarczając czytelnikom mnóstwa emocji, jakich próżno szukać gdzie indziej!

Czytaj więcej
Dane szczegółowe

Recenzje

/5
Jak działają recenzje?

DODAJ RECENZJĘ:

oceń produkt:

Dostawa

3403960
Ładowanie...