Ku szczęściu. Moja droga do spełnienia i wewnętrznego spokoju
Dziś jestem szczęśliwa. Jednak nie zawsze tak było. Moja historia - historia, którą chcę Ci opowiedzieć i którą chcę Cię zainspirować za pośrednictwem tej książki - zaczyna się od kryzysu. Od momentu, w którym moje z pozoru idealne życie przypominało egzystencję chomika w kołowrotku. Goniłam za zewnętrznymi celami, nawet je osiągałam, tylko że to nie mogło mnie uleczyć z poczucia wewnętrznej pustkCzytaj więcej
- Wydawnictwo: Sensus
- Data premiery: 2023-10-25
- Okładka: miękka
- Liczba stron: 360
- Wymiary: 219 x 152
więcej parametrów
O książce
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
3427226
Tytuł
Ku szczęściu. Moja droga do spełnienia i wewnętrznego spokoju
Autor
Wydawnictwo
Język
polski
Język oryginału
polski
Liczba stron
360
Typ okładki
miękka
Wydanie
I
Data premiery
2023-10-25
Rok wydania
2023
Wymiary
219 x 152
Waga
0.58 kg
Wysokość
152 mm
Długość
219 mm
Głębokość
22 mm
Liczba elementów zakres
Do 49
Szerokość
150 mm
Bądź pierwszy!
Twoja recenzja produktu “Ku szczęściu. Moja droga do spełnienia i wewnętrznego spokoju” będzie bardzo przydatna dla innych użytkowników.
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
- Klient zweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Klient niezweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Recenzja ZweryfikowanaPotwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.
Dostawa i płatność









