Którędy na Grunwald?

Na czym polegał krzyżacki branding? Czy Malbork to średniowieczny Dubaj? Dlaczego Jadwiga była królem, a nie królową? Skąd się wzięła Litwa? No i co się działo pod tym całym Grunwaldem?Zanim w bitwie skrzyżują się ostre miecze, sprawdźcie, o co w tej całej średniowiecznej awanturze właściwie chodziło. Wybierzcie się w fascynującą podróż do odległych czasów królów, królowych, mistrzów zakonnych, waCzytaj więcej

więcej parametrów

O książce

Na czym polegał krzyżacki branding? Czy Malbork to średniowieczny Dubaj? Dlaczego Jadwiga była królem, a nie królową? Skąd się wzięła Litwa? No i co się działo pod tym całym Grunwaldem?

Zanim w bitwie skrzyżują się ostre miecze, sprawdźcie, o co w tej całej średniowiecznej awanturze właściwie chodziło. Wybierzcie się w fascynującą podróż do odległych czasów królów, królowych, mistrzów zakonnych, walecznych rycerzy w komiksowej i dowcipnej formie!

To jest dopiero NIEZŁA HISTORIA!

Tym razem niezawodne trio specjalistów od przybliżania młodym czytelnikom tematów historycznych w składzie: Boguś Janiszewski, Agnieszka Jankowiak-Maik (@babka_od_histy) oraz Max Skorwider przeniesie was w sam środek zawiłych krzyżackich intryg, dyplomatycznych układów i największej epickiej batalii średniowiecznej Europy.

Dane szczegółowe

Identyfikator produktu
3758628
Tytuł
Którędy na Grunwald?
Język
polski
Liczba stron
144
Typ okładki
zintegrowana
Wydanie
I
Data premiery
2026-06-03
Rok wydania
2026
Kraj pochodzenia
Polska
Wymiary
257 x 201
Waga
0.33 kg
Wysokość
201 mm
Długość
190 mm
Głębokość
14 mm
Szerokość
198 mm
Nasza cena
42,49 zł
Symbol produktu:
9788383805252
Dziękujemy za Twoją ocenę!
Bądź pierwszy!
Twoja recenzja produktu “Którędy na Grunwald?” będzie bardzo przydatna dla innych użytkowników.
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji.
Dostawa i płatność