Księżniczka w blasku reflektorów. Pamiętnik księżniczki. Tom 2

  1 recenzja

Cześć, tu znowu ja, księżniczka Mia. Tak, następczyni tronu Genowii, która zbłaźniła się w państwowej telewizji… i to na oczach całego swojego narodu (to wprawdzie tylko 30 tysięcy osób, ale jednak)! Sądziłam, że mam wszystko pod kontrolą. Dowiedziałam się, kim naprawdę jest mój tata, przetrwałam musztrę grand-mère, wreszcie dogadałam się z Lilly, i nawet udało mi się pogodzić z tym, że mama spCzytaj więcej

więcej parametrów

O książce

Cześć, tu znowu ja, księżniczka Mia. Tak, następczyni tronu Genowii, która zbłaźniła się w państwowej telewizji… i to na oczach całego swojego narodu (to wprawdzie tylko 30 tysięcy osób, ale jednak)!
Sądziłam, że mam wszystko pod kontrolą. Dowiedziałam się, kim naprawdę jest mój tata, przetrwałam musztrę grand-mère, wreszcie dogadałam się z Lilly, i nawet udało mi się pogodzić z tym, że mama spotyka się z moim nauczycielem matematyki, panem Gianinim. A wtedy moja kochana rodzicielka wyskoczyła z szokującą nowiną, a grand-mère postanowiła zorganizować ten durny wywiad…
Podczas którego oczywiście musiałam się wygłupić.
I teraz czekają mnie konsekwencje mojego gadulstwa! Wspaniale!
Ale cóż…
Nikt nie mówił, że życie księżniczki jest proste.

Dane szczegółowe

Identyfikator produktu
3457803
Tytuł
Księżniczka w blasku reflektorów. Pamiętnik księżniczki. Tom 2
Wydawnictwo
Liczba stron
264
Wydanie
I
Data premiery
2024-03-12
Rok wydania
2024
Wymiary
220 x 150
Waga
0.4 kg
Wysokość
140 mm
Długość
140 mm
Głębokość
216 mm
Liczba elementów zakres
Do 49
Szerokość
140 mm
Nasza cena
34,29 zł

Opinie i recenzje książki Księżniczka w blasku reflektorów. Pamiętnik księżniczki. Tom 2

5,0/5
 
1 recenzja
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
RecenzjeNajnowsze
Jak działają recenzje
  • Ewelina P. Klient niezweryfikowany
    5.0
     
    2024-04-09Recenzja zweryfikowana
    Wiecie za to rośnie mój podziw dla autorki? Bo zgrabnie potrafiła wpleść wcześniejsze losy Mii i dodatkowo dokładnie opisać ją oraz jej rodzinę. Od ostatniej części w której ona sama dowiedziała się, że jest księżniczka minął miesiąc, więc niedługi czas przerwy między książkami. Aktualnie Mia jest w pierwszej klasie liceum i na jednej z lekcji nauczycielka poprosiła ich, by zaczęli pisać swój mega skryty dziennik, który później nauczycielce pokażą. I w ten sposób czytamy treść jej prywatnego sekretnika oraz tego z przeznaczeniem dla pani Spears w którym przypominamy sobie najważniejsze rzeczy z części pierwszej. Mega sprytne, podziwiam:-) Jednak by ponownie zainteresować nas treścią, małym dodatkiem do życia Mii jest wiadomość, że jej mama jest w ciąży. Oczywiście dziewczyna domyśla się kim jest ojciec dziecka i jej załamanie sięga zenitu. Już marzy, by nowe dziecko nie odziedziczyło po ojcu wyglądu z wyjątkiem zdolności matematycznych i włosów:-) Pod pewnym względem spodobała mi się dojrzałość tej dziewczyny. Zaczęła się bowiem dowiadywać jakie składniki mają zły wpływ na ciężarną kobietę i postanowiła przedyskutować to z mamą. Już nawet wybrała płeć dziecka i zdania nie zmieni:-) Robi przy tym coś głupiego, kiedy przyjaciółka przyłapuje ją na ciążowych artykułach, ale najważniejsze jest dla niej dobro matki. Może i czasami jej wnioski bywają zbyt dziecinne, ale potrafi dbać o innych na których jej zależy. Często podczas tego robi zabawne rzeczy, myśli jeszcze bardziej śmiesznie, ale i tak bardzo ją polubiłam. Robi co może by jej ciało dorosło do kobiecych wdzięków i ma żal do natury, że jako przyszła księżniczka tak nie wygląda. Nie wie jeszcze tylko, że księżniczką stajemy się wewnątrz. Chociaż to ja czytałam o niej tą książkę, to miałam ochotę jej o tym powiedzieć:-) W końcu przed nią był bardzo ważny wywiad do którego ktoś bliski ją przygotowywał. Tylko, czy wszystko poszło tak jak sobie to zaplanowała?
    Naprawdę świetna książka, która opowiada o trudach dorastania i przebywania w zwykłym i wielkim świecie jednocześnie. Bardzo wam polecam:-)
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
  • Klient zweryfikowany
    Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
  • Klient niezweryfikowany
    Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
  • Recenzja Zweryfikowana
    Potwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.
Dostawa i płatność

Zobacz również

Udostępnij produkt
Wstaw link na:
lub skopiuj link
Dodano do koszyka