Księga pierwsza. Promethea. Tom 1
Pierwsza część kultowej serii o niezwykłej obrończyni ludzkości, której postać wymyślił słynny Alan Moore! W V wieku n.e. w Egipcie bojówki chrześcijańskie wymordowały ostatnich strażników dawnej wiedzy. Z pogromu ocalała tylko mała dziewczynka, uratowana przez dziwnego boga w dwóch postaciach... W 1999 roku neurotyczna amerykańska studentka Sophie pisze pracę semestralną na temat Promethei zagadkCzytaj więcej
- Wydawnictwo: Egmont
- Serie: Promethea
- Data premiery: 2019-05-15
- Okładka: twarda
- Liczba stron: 328
- Wymiary: 260 x 170
więcej parametrów
O książce
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
866416
Tytuł
Księga pierwsza. Promethea. Tom 1
Autorzy
Wydawnictwo
Serie:
Język
polski
Język oryginału
angielski
Liczba stron
328
Typ okładki
twarda
Wydanie
1
Data premiery
2019-05-15
Rok wydania
2019
Kraj pochodzenia
Polska
Wymiary
260 x 170
Waga
1.07 kg
Wysokość
23 mm
Długość
260 mm
Głębokość
26 mm
Wiek od (lata)
18+
Liczba elementów zakres
Do 49
Szerokość
170 mm
Nasza cena
80,19 zł
Bądź pierwszy!
Twoja recenzja produktu “Księga pierwsza. Promethea. Tom 1” będzie bardzo przydatna dla innych użytkowników.
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
- Klient zweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Klient niezweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Recenzja ZweryfikowanaPotwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.
Dostawa i płatność









