Xi
moja lista
zaloguj
koszyk (0) | 0,00 PLN

Kryteria diagnostyczne zaburzeń psychicznych. DSM-5

praca zbiorowa

"Kryteria diagnostyczne zaburzeń psychicznych. DSM-5" pod red. Piotra Gałeckiego, Macieja Pileckiego, Joanny Rymaszewskiej, Agaty Szulc, Sławomira Sidorowicza i Jacka Wciórki to ceniony przez badaczy podręcznik, który jest polecany studentom poszukującym rzetelnie opracowanej wiedzy o współczesnej psychiatrii i nowoczesnych odkryciach naukowych. Słynna publikacja Amerykańskiego Towarzystwa PsychiaCzytaj więcej

 • Wydawnictwo: Edra Urban & Partner
 • Data premiery: 2018-01-09
 • Okładka: miękka
 • Liczba stron: 1097
 • Wymiary: 240 x 170

"Kryteria diagnostyczne zaburzeń psychicznych. DSM-5" pod red. Piotra Gałeckiego, Macieja Pileckiego, Joanny Rymaszewskiej, Agaty Szulc, Sławomira Sidorowicza i Jacka Wciórki to ceniony przez badaczy podręcznik, który jest polecany studentom poszukującym rzetelnie opracowanej wiedzy o współczesnej psychiatrii i nowoczesnych odkryciach naukowych. Słynna publikacja Amerykańskiego Towarzystwa Psychiatrycznego doczekała się wydania w języku polskim, opracowanego przez znakomitych ekspertów. Ten rewelacyjny podręcznik pomaga w nauce szczegółowego rozpoznawania zaburzeń psychicznych, a jest polecany przez psychiatrów z całego świata.

O czym jest książka "Kryteria diagnostyczne zaburzeń psychicznych. DSM-5"? Zobacz podręcznik dla studentów i badaczy!

Rozwijany już do kilkudziesięciu lat podręcznik powraca w kolejnej edycji. To znakomita książka dla wszystkich osób zdobywających wiedzę z zakresu psychiatrii. Dzięki tej książce możesz zrozumieć, w jaki sposób psychiatra rozpoznaje objawy zaburzeń. Podręcznik pomaga w nauce diagnostyki i ułatwia poznawanie narzędzi dostępnych dla współczesnych lekarzy.

Zadaniem tego poradnika jest nie tylko nauka poprawnego diagnozowania przypadków, ale także pomoc w prowadzeniu skutecznego leczenia. Korzystający z najnowszych badań i publikacji uznanych naukowców, ten wyjątkowy podręcznik zapewnia czytelnikowi wgląd w nowoczesną metodologię oraz dostępne narzędzia terapeutyczne. Dzięki autorom nauczysz się poprawnie rozpoznawać poszczególne zaburzenia psychiczne, a następnie wprowadzać skuteczne leczenie. Publikację warto polecić psychiatrom, psychologom, pedagogom oraz studentom wszystkich kierunków związanych z wiedzą psychologiczną.

"Kryteria diagnostyczne zaburzeń psychicznych. DSM-5" - opinie o podręczniku Amerykańskiego Towarzystwa Psychiatrycznego

"Kryteria diagnostyczne zaburzeń psychicznych. DSM-5" to wznawiana od lat publikacja naukowa, która teraz pojawia się w nowym wydaniu, zbierając w jednym miejscu najważniejsze informacje o leczeniu zaburzeń psychicznych. Ten poradnik z pewnością doceni czytelnik poszukujący ustaleń najnowszych badań z dziedziny psychiatrii. Polską edycję przygotowali znakomici badacze, dbając o poprawność merytoryczną i dokładne tłumaczenie tekstu. Poradnik ten jest znakomitym narzędziem edukacyjnym, który warto mieć pod ręką.

Amerykańskie Towarzystwo Psychiatryczne (APA) jest największym stowarzyszeniem naukowym, zrzeszającym psychiatrów i studentów psychiatrii w USA. Nie tylko popularyzuje rzetelną wiedzę psychologiczną, ale także dba o wartość przyznawanych tytułów naukowych czy używanie prawidłowej metodologii badawczej. Korzenie APA sięgają aż XIX w., a obecnie jest największą tego typu organizacją na świecie. Od lat pięćdziesiątych stowarzyszenie publikuje również uznany podręcznik diagnostyczny, określany jako DSM. Przejdź do kategorii "Poradniki", gdzie można znaleźć książki związane z działalnością tej organizacji!

Zobacz więcej
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
753272
Tytuł
Kryteria diagnostyczne zaburzeń psychicznych. DSM-5
Autor
praca zbiorowa
Język wydania
polski
Język oryginału
polski
Liczba stron
1097
Data premiery
2018-01-09
Rok wydania
2020
Wymiary produktu [mm]
240 x 170
Okładka
okładka miękka
Waga Produktu [kg]
2.15
Długość
240
Głębokość
170
Wysokość
170
Zobacz więcej
Bądź pierwszy!
Twoja recenzja produktu “Kryteria diagnostyczne zaburzeń psychicznych. DSM-5” będzie bardzo przydatna dla innych użytkowników.
Napisz recenzję
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
 • Klient zweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Klient niezweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Recenzja Zweryfikowana
  Potwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.

Dostawa i płatność

InPost Paczkomat® 24/7
data dostawy 7. marca, czwartek
bezpłatna dostawa od 248,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Żabka, Dino, punkty DPD Pickup
data dostawy 7. marca, czwartek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
8,99 zł Pobranie 5,00 zł
Orlen Paczka
data dostawy 7. marca, czwartek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
10,99 zł
Kurier DPD
data dostawy 7. marca, czwartek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex Kurier
data dostawy 7. marca, czwartek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
10,99 zł Pobranie 5,00 zł
Kurier InPost
data dostawy 7. marca, czwartek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
14,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex - punkty odbioru
data dostawy 7. marca, czwartek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
10,99 zł Pobranie 5,00 zł
Odbiór osobisty w Bielsku-Białej
data dostawy 7. marca, czwartek
0,00 zł
753272
Ładowanie...