Xi
 » Książki  » Poradniki  » Zdrowie

Uzdrawianie za pomocą kryształów - potężna moc, skuteczność i piękno

Kwarc dymny, zielony turmalin, unakit i sugilit dodają ciału chorego na nowotwór siły do walki z chorobą. Karneol, rubin czy piryt pozytywnie wpływają na płodność. Z kolei czerwony kalcyt, jaspis i rubin, położone na czakrze podstawy, wzmocnią twoją odporność. Cytryn na czakrze splotu słonecznego poprawi działanie flory bakteryjnej w żołądku. A zielony awenturyn spoczywający na czakrze serca wzmocni układ sercowo-naczyniowy. Jeśli zaś odczuwasz napięcie - na przykład w ramionach - umieść lub przyklej po dwa kawałki selenitu i różowego kwarcu na każdym z ramion, aby wyeliminować ból i odzyskać uczucie komfortu. Jak widzisz, uzdrawianie za pomocą kryształów jest metodą łatwą i skuteczną. Chcesz ją wypróbować?

Jak działa Kryształowe Reiki?

Uzdrawiające działanie kryształów i kamieni szlachetnych jest fascynujące. Przywracanie zdrowia z pomocą minerałów to metoda dobrze znana. Jeśli lubisz terapie holistyczne, z pewnością zainteresujesz się także potężnym Kryształowym Reiki. To połączenie pracy z energią kryształów i kamieni szlachetnych, czakr i japońskim Reiki. Jak działa ten rodzaj uzdrawiania energią? Dzięki dobroczynnym właściwościom minerałów można oddziaływać na konkretne sfery organizmu. Odbywa się to poprzez usuwanie z układów energetycznych negatywnych energii, takich jak ból, stres czy smutek i implementowanie pozytywnych - spokoju, zwiększonej uwagi czy witalności. Reiki natomiast pozwala przywrócić równowagę wszystkim systemom w ciele, pogłębić stan relaksu i dodać energii potrzebnej do uzdrowienia i transformacji.

Uzdrowienie aury i terapia czakr kluczem do lepszego samopoczucia

Kiedy przyzywasz Reiki, przepływa ono przez twoje ciało od czubka głowy, poprzez serce i ramiona i wypływa przez dłonie. Kierunek energii jest zgodny z boską inteligencją i intencją uzdrawiania dla najwyższego dobra. Jego działanie jest subtelne, ale efekty się kumulują, więc z każdą sesją są silniejsze. Uzdrawianie za pomocą kryształów to świadoma praca z energią uzdrawiających kamieni szlachetnych. Tak, aby pozytywnie wpływały na twoją własną energię i pomogły ci nieść uzdrowienie. Kryształy mogą wpływać na każdą część ciała energetycznego, na ciało fizyczne, mentalne, duchowe, a także na aurę.

W tej książce Autorka, znana nowojorska uzdrowicielka i terapeutka, skupia się na czterech podstawowych warstwach aury - fizycznej, emocjonalnej, mentalnej i astralnej. W jaki sposób Kryształowe Reiki, którego dzięki tej książce możesz się nauczyć, może wpłynąć na zdrowie aury? Na dwa sposoby. Poprzez położenie na ciele kryształów i kierowanie Reiki poprzez kamień do konkretnej czakry. Drugim sposobem jest przesuwanie kryształów poprzez aurę i kierowanie Reiki do pól aurycznych.

Czytaj więcej
Dane szczegółowe

Recenzje

/5
Jak działają recenzje?

DODAJ RECENZJĘ:

oceń produkt:

Dostawa

3189488
Ładowanie...