Kropka w środku
Człowiek boi się ciemności, bo ta otacza go tym, co nieznane. - Człowiek boi się nie ciemności- zaprzecza chłopiec.- W ciemności słychać, o czym ludzie myślą, dlatego jest strasznie.Wasyl Słapczuk - ur. 23 grudnia 1961 w miejscowości Nowyj Zborysziw na Ukrainie, poeta, prozaik, jeden z najwybitniejszych literatów "straconego pokolenia" - uczestnik wojny w Afganistanie. Za osiągnięcia literackie uhCzytaj więcej
- Wydawnictwo: Galeria Literacka
- Data premiery: 2018-01-01
- Okładka: miękka
- Liczba stron: 140
- Wymiary: 210 x 145
więcej parametrów
O książce
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
898865
Tytuł
Kropka w środku
Autor
Wydawnictwo
Język
polski
Język oryginału
polski
Liczba stron
140
Typ okładki
miękka
Wydanie
I
Data premiery
2018-01-01
Rok wydania
2018
Wymiary
210 x 145
Waga
0.23 kg
Wysokość
145 mm
Długość
210 mm
Głębokość
145 mm
Nasza cena
17,19 zł
Bądź pierwszy!
Twoja recenzja produktu “Kropka w środku” będzie bardzo przydatna dla innych użytkowników.
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
- Klient zweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Klient niezweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Recenzja ZweryfikowanaPotwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.
Dostawa i płatność









