Królik i Misia. Niesmaczne zwyczaje Królika
Misia jest wielkim, przyjacielskim niedźwiedziem, a niedźwiedzie, jak wiadomo, zapadają w sen zimowy. Królik jest mały, królik kradnie innym zapasy, królik jest przemądrzały i nie ma przyjaciół. Ciekawe dlaczego Jak myślicie, co się stanie, kiedy tych dwoje się spotka? Czy niesmaczne zwyczaje królika i bezgraniczna ufność Misi dobrze wróżą tej znajomości? Dowiedz się, na czym polega prawdzCzytaj więcej
- Wydawnictwo: Zielona Sowa
- Serie: Królik i Misia
- Data premiery: 2022-04-19
- Okładka: twarda
- Liczba stron: 112
- Wymiary: 188 x 138
więcej parametrów
O książce
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
3231624
Tytuł
Królik i Misia. Niesmaczne zwyczaje Królika
Autorzy
Producent
Serie:
Wiek od (lata)
4
Język
polski
Język oryginału
angielski
Liczba stron
112
Typ okładki
twarda
Wydanie
I
Data premiery
2022-04-19
Rok wydania
2022
Wymiary
188 x 138
Waga
0.26 kg
Wysokość
138 mm
Długość
188 mm
Głębokość
15 mm
Liczba elementów zakres
Do 49
Szerokość
135 mm
Nasza cena
20,29 zł
Symbol produktu:
9788382405408
Opinie i recenzje książki Królik i Misia. Niesmaczne zwyczaje Królika
5,0/5
1 recenzja
- 5
- 4
- 3
- 2
- 1
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
RecenzjeNajnowsze
Jak działają recenzje- Judyta J. Klient niezweryfikowany2024-07-28Recenzja zweryfikowana
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
- Klient zweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Klient niezweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Recenzja ZweryfikowanaPotwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.
Dostawa i płatność









