Xi
Polecamy inne produkty z serii "Smart Games" Zobacz wszystkie

"Króliczek" to gra edukacyjna dla przedszkolaków, która pomaga maluchom doskonalić zdolności manualne i umiejętność logicznego myślenia. Zasady gry są bardzo proste, a w grę mogą grać dzieci już od 2 roku życia. Dziecko bawiąc się, uczy się nazywać kierunki i określać położenie przedmiotów w przestrzeni. Wewnątrz/na zewnątrz, po lewej/po prawej, przed/za - te określenia na stałe wejdą do słownika twojej pociechy.

Zadaniem graczy jest rozwiązywanie zadań z kart i dopowiadanie na pytania o króliczka. Czy sympatyczny zwierzak patrzy przez okrągły otwór, czy przez gwiazdkę? Na polu jakiego koloru przystanął? Poziom trudności zadań jest zróżnicowany - pozwala dziecku wejść w świat gry i doskonalić swoje umiejętności, ćwiczyć spostrzegawczość i uczyć się nowych słówek.

Zestaw "Króliczek Smart Games" zawiera:

  • 60 kart z zadaniami

  • 3 duże, drewniane klocki

  • 1 klocek = figurka królika

Gra z króliczkiem to bilet do nielimitowanej zabawy. Elementy wykonano z wytrzymałych materiałów. Klocki mają łagodnie zakończone rogi i krawędzie, dlatego razem z sympatycznym zwierzakiem bezpiecznie mogą bawić się już dzieci od 2 roku życia. Gra przeznaczona jest dla 1 gracza, a właściwie dla pary dziecko-rodzic. Dzięki temu, że poziom trudności zadań narasta, z przyjemnością będziesz śledzić postępy swojej pociechy. Podążajcie za wystającymi króliczymi uszami i dajcie się wciągnąć w wir dobrej zabawy!

Gra jest polską wersją Bunny Boo (ENG) Smart Games.

Nauka przez zabawę - tą maksymą wydawnictwo IUVI Games kieruje się w przygotowywaniu kolejnych gier z serii Smart Games. Ciekawe, angażujące gry edukacyjne pozwalają dzieciom na doskonałą zabawę, w której trakcie uczą się nowych umiejętności: ćwiczą pamięć, cierpliwość, spostrzegawczość, uczą się logicznego, kreatywnego i strategicznego myślenia i rozwijają wyobraźnię przestrzenną. Seria Smart Games to także charakterystyczne kolorowe figurki, które można używać jako samodzielnych zabawek. Zasady i trudność gry dostosowana jest do wieku graczy, dlatego warto dokładnie wczytać się w informacje od producenta i sprawdzić przed zakupem minimalny wiek użytkownika gry.

Zobacz więcej
Dane szczegółowe

Najczęściej kupowane razem:

Dostawa i płatność

3011150
Ładowanie...