37,54 

Król Thor

Dawno, dawno temu Wszechojciec Thor, władca umierającego kosmosu, stawił czoło Gorrowi Bogobójcy dzierżącemu Czarny Nekromiecz. Teraz ta przerażająca broń wpadła w ręce największego wroga Gromowładnego - jego brata Lokiego, boga kłamstw. Thor musi więc stanąć do ostatniej wielkiej bitwy u kresu czasu, która może doprowadzić do ostatecznego końca wszystkiego! Oto piorunujący finał pełnej rozmachu sCzytaj więcej

  • Wydawnictwo: Egmont
  • Data premiery: 2022-08-24
  • Okładka: miękka
  • Liczba stron: 112
  • Wymiary: 257 x 170

Dawno, dawno temu Wszechojciec Thor, władca umierającego kosmosu, stawił czoło Gorrowi Bogobójcy dzierżącemu Czarny Nekromiecz. Teraz ta przerażająca broń wpadła w ręce największego wroga Gromowładnego - jego brata Lokiego, boga kłamstw. Thor musi więc stanąć do ostatniej wielkiej bitwy u kresu czasu, która może doprowadzić do ostatecznego końca wszystkiego! Oto piorunujący finał pełnej rozmachu sagi o bogu gromów, na którą składają się serie: Thor Gromowładny i Thor (z linii wydawniczej Marvel Now), Potężna Thor i Niegodny Thor (Marvel Now 2.0) oraz Thor i Wojna światów (Marvel Fresh). Autorem tej opowieści jest Jason Aaron, zdobywca Nagrody Eisnera i innych najważniejszych komiksowych wyróżnień, znany z takich serii jak: Skalp, Punisher Max czy Conan Barbarzyńca. Rysunki stworzył Esad Ribić, ilustrator między innymi Tajnych wojen i Thora Gromowładnego. Album zawiera materiały opublikowane pierwotnie w zeszytach #1-4 miniserii King Thor.

Zobacz więcej
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
3269526
Tytuł
Król Thor
Wydawnictwo
Język
polski
Język oryginału
angielski
Liczba stron
112
Typ okładki
miękka
Wydanie
I
Data premiery
2022-08-24
Rok wydania
2022
Kraj pochodzenia
Polska
Wymiary
257 x 170
Waga
0.32 kg
Wysokość
170 mm
Długość
257 mm
Głębokość
8 mm
Nasza cena
37,54 zł
Zobacz więcej
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i produktów
Informacje o producencie
Pełna nazwa producenta
Story House Egmont Sp z o.o.
Adres pocztowy
00-189 Warszawa Inflancka 4c
Email
recepcja@egmont.pl
Telefon
228384100
Kraj pochodzenia produktu
Polska
Osoba odpowiedzialna w UE
Nazwisko lub nazwa podmiotu
Story House Egmont Sp z o.o.
Adres pocztowy
00-189 Warszawa Inflancka 4c
Email
recepcja@egmont.pl
Telefon
228384100
Zobacz więcej
Recenzje
4,0/5
1 recenzja
  • 5
    0
  • 4
    1
  • 3
    0
  • 2
    0
  • 1
    0
Napisz recenzję
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
RecenzjeNajnowsze
Jak działają recenzje
  • Michał L. Klient niezweryfikowany
    4.0
    2022-08-24Recenzja zweryfikowana
    EPILOG THORA

    Jeśli album „Thor: Kres wojny” to finał wielkiej sagi Aarona o Thorze, to „Król Thor” to epilog, domykający wątki, na które nie starczyło miejsca w poprzednich zeszytach. Jednocześnie to całkiem przyjemna historia, do czytania nawet bez większej znajomości cyklu. Od swoisty deser, może nie szczególnie imponujący rozmiarami, ale naprawdę smakowity i sycący.

    Niegdyś Thor pokonał Gorra Bogbójcę. Jednakże broń tego drugiego, Czarny Nekromiecz, nie została zniszczona, a co gorsza teraz trafia do Lokiego. A to oznacza jedno: wielką bitwę u kresu wszystkiego, która kres wszystkiemu właśnie może położyć…

    Od samego początku dyżuru Jasona Aarona nad „Thorem” poza obecnymi wydarzeniami raz na jakiś czas scenarzysta serwował nam losy bohatera w przyszłości tak odległej, że praktycznie nic, ze świata Marvela jaki znamy, nie ocalało. W tych historiach nadzieja mieszała się z beznadzieją, prowadząc nas do zakończenia, które… Właśnie, może miało szansę być nowym początkiem, a może ostatecznym upadkiem. To wiedział już tylko autor. I teraz nadeszła pora domknięcia tego wszystkiego, dopowiedzenia tego i owego i… Nie, nie powiem Wam, czy ten tom wszystko wyjaśnia, czy nie, sami musicie się przekonać, ale warto to zrobić.

    Marvel „Króla Thora” zalicza do tzw. fazy „Beyond!”, do której zaliczają się też inne pisane przez autora serie: znana po polsku „Avengers” i „Valkyrie: Jane Foster”. Tak naprawdę jednak to po prostu wielki epilog wydarzeń, który godniej domyka run Aarona, niż „Kres wojny”, bo i fabuła jest tu ciekawsza, i rozmach większy i wszystko to ma jakiś taki ciekawszy klimat i bardziej definitywny wydźwięk, który sprawdza się tu znakomicie.

    A przede wszystkim ma wyjątkową szatę graficzną. Esad Ribić, ten od „Tajnych wojen” i ten sam, który wraz z Aaronem zaczynał tę sagę o Thorze, kończy serię z przytupem. Jest nas co popatrzyć, lepiej to się nawet ogląda niż czyta, bo kreska autora jest realistyczna, przesycona europejskimi wpływami, dopracowana w drobnych detalach i uzupełniona o świetny, wydobywający jeszcze z tych rysunków co najlepsze, kolor.

    Graficznie album robi wrażenie. Fabularnie mniejsze, ale jednak. Po prostu dobre podsumowanie serii, która była z nami tak długo i wywarła taki wpływ na postać. Lubiliście cykl? Sięgnijcie po „Króla Thora”, nie zawiedziecie się.
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
  • Klient zweryfikowany
    Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
  • Klient niezweryfikowany
    Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
  • Recenzja Zweryfikowana
    Potwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.

Dostawa i płatność

InPost Paczkomat® 24/7
data dostawy 20. listopada, czwartek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
13,49 zł Pobranie 5,00 zł
DPD Automaty
data dostawy 21. listopada, piątek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
5,99 zł
InPost Kurier
data dostawy 20. listopada, czwartek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
15,49 zł Pobranie 5,00 zł
Kurier GLS
data dostawy 20. listopada, czwartek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
13,99 zł Pobranie 5,00 zł
DPD Pickup Żabka i inne
data dostawy 21. listopada, piątek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
8,99 zł
Pocztex Kurier
data dostawy 20. listopada, czwartek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
14,49 zł Pobranie 6,00 zł
Pocztex - punkty odbioru
data dostawy 20. listopada, czwartek
bezpłatna dostawa od 199,00 zł
11,99 zł
DPD Kurier
data dostawy 20. listopada, czwartek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
13,99 zł Pobranie 5,50 zł
ORLEN Paczka
data dostawy 20. listopada, czwartek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
10,99 zł
InPost International
data dostawy 26. listopada, środa
39,99 zł
Odbiór osobisty w Bielsku-Białej - ul. Londzina 57
data dostawy 20. listopada, czwartek
0,00 zł
Odbiór osobisty w Krakowie - ul. Podwale 1
data dostawy 20. listopada, czwartek
0,00 zł

Produkty od autora: