Krok do szczęścia. Alibi na szczęście. Tom 2

  1 recenzja

Zaparz sobie dobrą herbatę i sięgnij po tę książkę. Zaczytaj się i zapomnij o wszystkim.Hania cieszy się ze ślubu swojej przyjaciółki Dominiki, jednak nie potrafi uciec od smutnych wspomnień związanych z dniem, który miał być najszczęśliwszy w jej życiu. Musi zmierzyć się z przeszłością i uwierzyć w to, że czas już zrobić kolejny krok. Czas dostrzec, jak bardzo walczą o nią najbliżsi i ile gotowi Czytaj więcej

  • Wydawnictwo: Znak
  • Data premiery: 2024-06-05
  • Okładka: miękka
  • Liczba stron: 416
  • Wymiary: 205 x 152
więcej parametrów

O książce

Zaparz sobie dobrą herbatę i sięgnij po tę książkę. Zaczytaj się i zapomnij o wszystkim.

Hania cieszy się ze ślubu swojej przyjaciółki Dominiki, jednak nie potrafi uciec od smutnych wspomnień związanych z dniem, który miał być najszczęśliwszy w jej życiu. Musi zmierzyć się z przeszłością i uwierzyć w to, że czas już zrobić kolejny krok. Czas dostrzec, jak bardzo walczą o nią najbliżsi i ile gotowi są dla niej poświęcić. Pani Irenka jak nikt inny potrafi podnieść ją na duchu. Dominika wie, że prawdziwa przyjaźń wymaga czasami bolesnej szczerości. Mikołaj, dotąd czuły i cierpliwy, ma już dość czekania na Hanię, która wciąż ucieka przed jego miłością. Kiedy na światło dzienne wychodzi skrzętnie skrywana rodzinna tajemnica, w życiu Hani pojawia się osoba, o której istnieniu nie miała dotąd pojęcia...

Krok do szczęścia to mądra i pełna ciepła opowieść o tym, że życie nigdy nie przestaje nas zaskakiwać i że nic nie dzieje się bez przyczyny. Szczęście czeka na każdego, kto odważy się zrobić pierwszy krok.

Dane szczegółowe

Identyfikator produktu
3478819
Tytuł
Krok do szczęścia. Alibi na szczęście. Tom 2
Wydawnictwo
Język
polski
Liczba stron
416
Typ okładki
miękka
Wydanie
3
Data premiery
2024-06-05
Rok wydania
2024
Wymiary
205 x 152
Waga
0.5 kg
Wysokość
152 mm
Długość
205 mm
Głębokość
30 mm
Liczba elementów zakres
Do 49
Szerokość
145 mm
Nasza cena
32,79 zł
Symbol produktu:
9788324067404

Opinie i recenzje książki Krok do szczęścia. Alibi na szczęście. Tom 2

5,0/5
 
1 recenzja
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
RecenzjeNajnowsze
Jak działają recenzje
  • Ewelina Klient niezweryfikowany
    5.0
     
    2024-07-04Recenzja zweryfikowana
    „Krok do szczęścia” to drugi tom serii o Hani, Mikołaju, Dominice i Przemku. Te dwie pary potrafią dostarczyć wielu wzruszeń, ale również rozbawiają nie jeden raz.
    Mikołaj już wie co wydarzyło się w życiu Hani i stara się to zrozumieć. W tym autorka bardziej skupiła się na jego emocjach. Na tym co czuje do młodej nauczycielki jego brata. I Pani Ania wspaniale oddała jego rozterki. Jego bezgraniczną miłość, ale również to, że nie jest skałą i ma czasami dość tego co funduje mu ukochana. A Hania wciąż nie może poradzić sobie z tym co wydarzyło się w jej życiu już prawie dwa lata temu. Gdy Dominika bierze ślub z Przemkiem wracają do niej wspomnienia i zamyka się w sobie. Na szczęście w takich dniach ma obok siebie swoją siostrę, która zawsze postawi ją do pionu.
    Jestem oczarowana lekkością jaką została napisana ta książka. Myślę, że napisanie powieści o stracie i bólu miłości swojego życia nie jest trudne. Ale napisanie jej w tak obszerny sposób i nie zanudzić przy tym czytelnika, to już wyzwanie. Mogłoby się wydawać, że w książce nie dzieje się za dużo, ale dzieje się wiele w sercach bohaterów.
    Uwielbiam Hanię i Dominikę. Siostry o dwóch różnych charakterach. Hania na każdym kroku hamuje zapędy Dominiki. Ta z kolei jak trzeba to potrafi pogonić siostrę by wzięła się za siebie. Ich dialogi nie jeden raz rozbawiły mnie. Mikołaj to ciepły i cierpliwy mężczyzna. Nie jeden raz szkoda mi go było. Za to Przemka w tej części, jak i poprzedniej, nie ma za dużo. A szkoda, bo i jego postać może być dość ciekawa.
    Jeśli szukacie ciekawej serii na letnie dni to bardzo polecam „Alibi na szczęście”. Na pewno z bohaterami tej książki spędzicie miło czas. A jesienią zostanie wydany 4 tom. Tak więc czytajcie.
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
  • Klient zweryfikowany
    Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
  • Klient niezweryfikowany
    Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
  • Recenzja Zweryfikowana
    Potwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.
Dostawa i płatność

Zobacz również

Udostępnij produkt
Wstaw link na:
lub skopiuj link
Dodano do koszyka