Krakowskie media w czasie przełomu lat 80. i 90...
Publikacja pt. Krakowskie media w czasie przełomu lat 80. i 90. XX wieku to owoc realizacji projektu badawczego Katedry Mediów i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Ignatianum w Krakowie. Wydarzenia roku 1980 w Polsce, a w konsekwencji przemiany ustrojowe po 1989 roku, dotknęły także przestrzeni medialnej. Nadszedł czas zerwania z monopolistycznym systemem przekazu informacji stworzonym przez socjCzytaj więcej
- Wydawnictwo: Ignatianum
- Okładka: miękka
- Liczba stron: 172
- Wymiary: 239 x 156
więcej parametrów
O książce
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
3756844
Tytuł
Krakowskie media w czasie przełomu lat 80. i 90...
Autor
Wydawnictwo
Liczba stron
172
Typ okładki
miękka
Rok wydania
2025
Wymiary
239 x 156
Wysokość
156 mm
Długość
239 mm
Nasza cena
27,69 zł
Bądź pierwszy!
Twoja recenzja produktu “Krakowskie media w czasie przełomu lat 80. i 90...” będzie bardzo przydatna dla innych użytkowników.
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
- Klient zweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Klient niezweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Recenzja ZweryfikowanaPotwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.
Dostawa i płatność









