Xi
 » Gry  » Gry planszowe  » Logiczne
Polecamy inne produkty z serii "Smart Games" Zobacz wszystkie

Smart Games Kotełki (PL) IUVI Games - prosta gra planszowa z wesołymi kotkami!

Pomóż każdemu kotkowi znaleźć idealne pudełko! Gra planszowa Smart Games Kotełki (PL) IUVI Games oferuje rozgrywkę pełną ciekawych zagadek logicznych, którą warto polecić całej rodzinie, a można nawet zaproponować ją już siedmiolatkowi. To umieszczona w niedużym pudełku gra z pięknie zaprojektowanymi elementami i wieloma zróżnicowanymi zadaniami logicznymi. W tej uniwersalnej planszówce znajdą coś dla siebie mali gracze, a także ci już dorośli!

Dla kogo przeznaczona jest gra Smart Games Kotełki (PL) IUVI Games?

  • dla początkujących graczy

  • dla 1 gracza

  • dla graczy w wieku od 7 lat

Na czym polega gra Smart Games Kotełki (PL) IUVI Games?

Sekwencyjna gra producenta IUVI Games zaprasza do planszy graczy w różnym wieku. Na czym polega rozgrywka? Każdy kotek w tej grze chce zdobyć własne kartonowe pudło. Jak wiadomo, wszystkie koty je uwielbiają! Zadaniem gracza będzie pomaganie kocim bohaterom w znalezieniu swoich pudełek. Podczas gry układasz elementy zgodnie z zasadami wyzwania, które wybierzesz dzięki specjalnej książeczce. Znajdziesz ich tam aż 60!

Ta prosta planszówka będzie idealnym wyborem dla dziecka, które stawia pierwsze kroki w grach planszowych. Sekwencyjna rozgrywka polega na przesuwaniu elementów w taki sposób, by powstała układanka opisana w książce. Przestawiasz je do chwili, gdy każdy kot zostanie umieszczony w pudełku. Zróżnicowany poziom trudności sprawia, że doświadczony gracz także może tu liczyć na ciekawe wyzwanie.

Smart Games Kotełki (PL) IUVI Games - zawartość pudełka

  • plansza

  • 5 kafelków z kotami

  • 4 kafelki z pudełkami dla kotów

  • książeczka zawierająca 60 wyzwań logicznych

Gra Smart Games Kotełki (PL) IUVI Games - opinie

Gra Smart Games Kotełki (PL) IUVI Games ma przyjazną dla dziecka tematykę, a ponadto świetnie sprawdza się podczas podróży, gdy chcesz czymś zająć dziecko i zapewnić mu wartościową aktywność. Gra dobrze ćwiczy umysł, a przy tym jest ślicznie wykonana! Kafelki z kotkami bardzo ładnie prezentują się na planszy oraz mogą zachwycić chyba każdego małego gracza. Warto zwrócić uwagę, że rozgrywka oferuje nową mechanikę w grach Smart Games. To pełna świeżych pomysłów gra logiczna w niedużym opakowaniu, którą zapewne zmieścisz w każdej torbie.

Czy dasz radę pomóc wszystkim kotkom? Pełna radości rozgrywka czeka na pojedynczego gracza, który chce zmierzyć się z zagadką logiczną. Wybierz 1 z 60 dostępnych zadań i pokonaj wyzwanie! Czy rozwiążesz wszystkie z nich? Spraw, by każdy kotek był szczęśliwy oraz ćwicz umysł razem z grami Smart Games!

Zobacz więcej
Dane szczegółowe

Najczęściej kupowane razem:

Dostawa i płatność

3415110
Ładowanie...