Xi

Szukasz produktu pobudzającego dziecięcy rozwój? Wypróbuj rewelacyjną piramidę edukacyjną! "Kontrastowa piramida malucha z książeczką" to produkt edukacyjny dla najmłodszych dzieci, który uczy wielu niezbędnych umiejętności, daje dużo radości i pomaga poznawać otoczenie. W kolorowym pudełku znajdziesz ciekawe elementy, dobrze wpływające na rozwój sensoryczny oraz logiczne myślenie dziecka.

Kolorowe pudełko zawiera 10 kostek, z których możecie zbudować piramidę edukacyjną. Różne ilustracje i kolory pobudzają wzrok, skutecznie przyciągając uwagę kilkulatka do wykonywanego zadania. Produkt jest przeznaczony już dla rocznego dziecka oraz świetnie sprawdza się w przedszkolu.

"Kontrastowa piramida malucha z książeczką" - o czym jest książka?

W pudełku znajdziesz również książeczkę harmonijkową, która z pewnością zadowoli kilkulatka. Dzięki tej książce dziecko odkryje nazwy zwierząt. W ten sposób dzieci uczą się rozpoznawać różne zwierzęta i chętnie ćwiczą mowę! Kolorowa książeczka jest ważną częścią produktu oraz nawiązuje do pozostałych elementów z pudełka.

"Kontrastowa piramida malucha z książeczką" - opinie

"Kontrastowa piramida malucha z książeczką" Agnieszki Bator zawiera 10 kostek, które znakomicie wpływają na rozwój różnych umiejętności dziecka i rozbudzają ciekawość świata. Dzięki elementom umieszczonym w pudełku dzieci uczą się rozpoznawać kolory, wzory oraz kształty. Ponadto mały odkrywca ćwiczy sprawność rąk, budując konstrukcje z kostek lub układając je na stole. Warto podkreślić, że piramida edukacyjna skutecznie rozwija logiczne myślenie. Porządkując i porównując różne elementy, dziecko musi posłużyć się logiką. Ponadto produkt umożliwia naukę liczenia oraz pomaga w ćwiczeniu mowy, gdy dzieci nazywają przedmioty, pojazdy lub zwierzęta.

Piramida edukacyjna została opracowana przez Agnieszkę Bator, autorkę wielu materiałów edukacyjnych. Te książeczki, akcesoria i ćwiczenia od lat pomagają dzieciom w rozwijaniu różnych umiejętności oraz są świetnym przygotowaniem do szkoły. Dzięki kolorowym produktom tej wspaniałej autorki kilkulatek uczy się czytać i pisać. Ponadto poznaje podstawy matematyki oraz ćwiczy umiejętności artystyczne. Te świetne materiały edukacyjne są cenione przez rodziców z całej Polski.

Zobacz więcej
Dane szczegółowe

Dostawa i płatność

O Autorze


3162732
Ładowanie...