Xi

NAGRODY ZA RECENZJE

Konkurs Nagrody za Recenzje

Ruszamy z cyklicznym konkursem “Nagrody za recenzje” skierowanym do naszych Klientów i aktywnych recenzentów! Układ jest prosty: w zamian za recenzję produktu z naszej oferty dostajesz szansę wygrania nagrody miesiąca.

CO MIESIĄC WYGRYWA 50 RECENZENTÓW

Każdego miesiąca nagrodzimy 50 autorów najlepszych recenzji:

  1. 1 × kod rabatowy na zakupy o wartości 100 zł
  2. 4 × kod rabatowy na zakupy o wartości 50 zł
  3. 45 × darmowa dostawa zamówienia w tantis.pl
TWOJA OPINIA MA ZNACZENIE!

Podziel się z innymi swoimi wrażeniami! Napisz recenzję i pomóż im w dokonaniu trafnego wyboru. Przecież wszyscy chcemy dostać dokładnie to, czego szukamy! Z pewnością sam docenisz opinie innych przy swoich kolejnych poszukiwaniach.

JAK DODAĆ RECENZJĘ?

Jeśli masz u nas konto klienta, zaloguj się i wejdź do zakładki “Moje opinie”. Tam znajdziesz wszystkie zakupione u nas produkty, które możesz zrecenzować. Produkty możesz wyszukać także przez wyszukiwarkę i na karcie produktu kliknąć w przycisk “Znasz ten produkt? Podziel się opinią”.

Jeśli nie masz konta klienta tantis.pl również możesz wziąć udział w konkursie! Wystarczy, że dodasz recenzje produktów, które kupiłeś u nas. Skorzystaj z linka, który wysłaliśmy Ci w mailu z prośbą o opinię.

Pamiętaj, że recenzja to Twoja opinia o długości co najmniej 1500 znaków oraz ocena produktu w skali 1-5 przy użyciu gwiazdek, gdzie 5 gwiazdek to ocena najwyższa.

Szczegóły konkursu, wymogi dotyczące recenzji i zasady wyłaniania Zwycięzców znajdziesz w regulaminie konkursu. To co, możemy na Ciebie liczyć? ;)

Szczegółowy regulamin konkursu
Ładowanie...