Komu sznur wisielca?
Cała nadzieja w policyjnym negocjatorze. Co nowego u aspiranta Tomasza Stopińskiego i jego żony Anki, bohaterów powieści Garnitur na słupie? Tomasz nadal służy w komisariacie na przedmieściach Wrocławia, teraz jednak ma dodatkowe zajęcie został negocjatorem policyjnym. To trudna i niewdzięczna praca, zwłaszcza jeśli negocjator przybywa na miejsce po tym, jak desperat, do którego go wezwano, zdCzytaj więcej
- Wydawnictwo: Novae Res
- Data premiery: 2020-05-26
- Okładka: miękka
- Liczba stron: 378
- Wymiary: 210 x 130
więcej parametrów
O książce
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
2840319
Tytuł
Komu sznur wisielca?
Autor
Wydawnictwo
Język
polski
Język oryginału
polski
Liczba stron
378
Typ okładki
miękka
Wydanie
I
Data premiery
2020-05-26
Rok wydania
2020
Wymiary
210 x 130
Waga
0.39 kg
Wysokość
28 mm
Długość
210 mm
Głębokość
130 mm
Liczba elementów zakres
Do 49
Szerokość
130 mm
Nasza cena
35,39 zł
Bądź pierwszy!
Twoja recenzja produktu “Komu sznur wisielca?” będzie bardzo przydatna dla innych użytkowników.
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
- Klient zweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Klient niezweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Recenzja ZweryfikowanaPotwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.
Dostawa i płatność









