Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Komputerki, laptopy zabawki

 (9 produktów)

Edukacyjny Laptop Maluch a - Porozmawiajmy

91,69 114,00 zł −20%
Wysyłka 3 dni robocze

Edukacyjny laptop dwujęzyczny

147,39 179,73 zł −18%
Wysyłka dzisiaj

Mój pierwszy laptop Jednorożec

78,29 81,23 zł −4%
Wysyłka dzisiaj

Laptop 008218AN01

156,69
Niedostępny

Mój pierwszy laptop Misiek

81,49 106,83 zł −24%
Wysyłka 3 dni robocze

Kacperek komputerek do literek i cyferek

77,39 98,86 zł −22%
Wysyłka 3 dni robocze

Laptop zabawka - nauka interaktywnego świata

Są zabawki, które angażują dzieci bez reszty. Zabawkowe laptopy należą właśnie do tej kategorii dziecięcych zabawek. Kolorowe przyciski, odtwarzanie dźwięków zgodnie z intencją dziecka, stymulowanie kilku zmysłów jednocześnie - dzięki temu dziecko uczy się, bawiąc.

Laptopy zabawki przypominają wyglądem te prawdziwe. Zabawa nimi to wstęp do nauki interaktywnego świata, który w dużej mierze opiera się na działaniu dotykowym.

Laptop interaktywny. Sprawdź, jakie modele znajdziesz w naszym sklepie

W kategorii komputerki, laptopy zabawki znajdziesz laptopy interaktywne dla najmłodszych. Laptop Misiek i Jednorożec od SMILY PLAY to pierwsze laptopy dla dzieci, które są bardzo intuicyjne w obsłudze. Pozwalają dzieciom na samodzielną zabawę i rozwijanie nowych umiejętności. Znajdziesz u nas także laptopy interaktywne oraz laptop dwujęzyczny, z którym twój maluch będzie uczył się nowych słówek po polsku i po angielsku.

Laptop zabawka, która uczy

Laptop zabawka stymuluje rozwój dziecięcych zdolności i pomaga rozwijać aż trzy zmysły: wzroku, słuchu i dotyku. W zależności od ilości przycisków funkcyjnych i możliwości konkretnych modeli nacisk na konkretne działania może być inny. Cechą wspólną tego typu zabawek jest skuteczne angażowanie dziecięcej uwagi bez wysyłania zbyt dużej ilości bodźców.

Laptopy zabawkowe podbijają serca dzieci i dorosłych

Kolorowa, grająca zabawka, która gra piosenki i odtwarza dźwięki zwierząt to powody, dla których trudno dzieci oderwać od zabawy przy laptopie. Rodzice mają także wiele powodów do zadowolenia: zabawki dostosowane są do grup wiekowych i odpowiadają potrzebom dzieci na każdym etapie rozwoju. Długość nagrań dźwiękowych, ilość dostępnych opcji, design, kolorystyka - te wszystkie elementy dostosowane są do wieku grupy docelowej.

Komputerki dla dzieci: jakie dają możliwości?

Co więc potrafią zabawkowe laptopy i komputerki dla dzieci?

  • Uczą literek i cyferek dzięki czemu nauka pisania, czytania i liczenia idzie sprawniej.

  • Maluchy przy laptopach uczą się wymowy pierwszych wyrazów, kształtów i kolorów.

  • Laptopy mogą odtwarzać wesołe piosenki lub proste melodyjki.

  • Wciśnięcie przycisków funkcyjnych zazwyczaj wiąże się z jego podświetleniem, a czasem także wyświetlaniem komunikatu na małym wyświetlaczu.

Komputerki dla dzieci pozwalają dziecku ćwiczyć precyzję ruchów i rozwijają zmysł dotyku, dzięki czemu ćwiczenia z motoryki małej mamy z głowy. Słuchając odtwarzanych dźwięków, ćwiczy zmysł słychu. Zmysł wzroku rejestruje z kolei mrugające elementy. Możesz mieć pewność, że ta interaktywna zabawka będzie wspomagać twoje dziecko w zdobywaniu nowych umiejętności.

Komputer zabawka dla dzieci: sposób na dziecięcą nudę

Znacie sytuację dziecięcego znudzenia, gdy nic nie pomaga? Komputer zabawka sprawdzi się w każdej, nawet podbramkowej sytuacji. Rozładuje emocje, zabije nudę, zajmie w czasie przedłużającej się jazdy samochodem, czy podczas złej pogody.

Bestsellery w kategorii komputer zabawka

Laptop dwujęzyczny pomoże twojemu dziecku uczyć się świata od razu w dwóch językach. Maluchy uczą się drugiego języka bardzo szybko i warto tę ich umiejętność wykorzystać. Dzięki laptopowi dwujęzycznemu Smily Play pozna pierwsze słówka od razu także w języku angielskim.

Model dedykowany jest dla dzieci w wieku 3-6 lat. Ma pianinko, na którym można tworzyć własne melodie. Oferuje 6 zabaw w dwóch językach. Można z nim sprawdzać postępy w nauce: laptop prosi o wykonywanie zadań i ocenia ich poprawność, a w razie błędnej odpowiedzi podpowiada tę poprawną.

Ładowanie...