Kompletny program terapii SAZ Podręcznik + DVD (Julie Knapp) - tantis.pl
Xi

Kompletny program terapii SAZ Podręcznik + DVD

Julie Knapp, Carolline Turnbull

(okładka miękka)

5/5
Wydawnictwo: Harmonia
Liczba stron: 608

SUPER CENA

Cena detaliczna: 85,00 zł

57,89 zł

Zamów do 15:00, aby otrzymać jutro
InPost Paczkomat® 24/7 12,99 zł
Orlen Paczka 8,99 zł
Kurier DPD 12,99 zł
DPD - Odbiór w Punkcie 12,99 zł
Kurier InPost 14,99 zł
Pocztex Kurier 10,99 zł
Pocztex - punkty odbioru 10,99 zł

Najniższa cena: 56,35 zł

Opis

Stosowana Analiza Zachowania to podejście naukowe (oparte na licznych badaniach, wieloletnim doświadczeniu, teorii i zasadach), które umożliwia rozumienie szerokiej gamy rozmaitych zachowań. Zasadniczym celem terapii SAZ jest zmiana w zakresie społecznych zachowań konkretnego pacjenta. Szczególnie jest przydatna w przypadku dzieci z zaburzeniami ze spektrum autyzmu. Warto mieć jednak świadomość tego, że wykorzystywana jest w znacznie szerszym kontekście. Z wielu elementów Stosowanej Analizy Zachowania korzystają logopedzi i dietetycy a także jej techniki stosowane są w pracy z korporacjami i menadżerami.

Książka „Kompletny program terapii SAZ" jest świetnym przewodnikiem dla terapeutów szczególnie pracujących z dziećmi w wieku 1-4 lata z zaburzeniami ze spektrum autyzmu. Dzięki lekturze, terapeuta krok po koku zostanie zapoznany z tym, w jaki sposób wykorzystywać tytułowy SAZ, by nauczyć dziecko ponad stu czterdziestu podstawowych umiejętności. To niezwykle poprawia jakość funkcjonowania w codzienności zarówno młodego pacjenta, jak i jego rodziny. Program można dostosować do potrzeb i zainteresowań dziecka. Wszystkie niezbędne wskazówki dotyczące zajęć zawarto w książce.

Podczas lektury dowiemy się, w jaki sposób nauczyć młodego człowieka z trudnościami takich umiejętności jak zdolność minimalnego skupiania uwagi, prawidłowa postawa wobec zajęć, umiejętności z zakresu motoryki, podstawowe kompetencje językowe związane zarówno z mową bierną, jak i czynną, zdolność do nawiązywania i podtrzymywania kontaktu wzrokowego, podstawowe umiejętności samoobsługowe.Do książki „Kompletny program SAZ" dołączono płytę DVD, która jest niezwykle pomocna w pracy terapeutycznej. Znajdziemy na niej rozmaite pomoce naukowe, które ułatwiają przeprowadzenie programu, w tym ponad tysiąc kart z kolorowymi obrazkami, listy zadań, formularze danych oraz wersje programów szczegółowych do wydrukowania.

Autorki książki - Julie Knapp i Caroline Turnbull - dzielą się również z czytelnikami wieloma cennymi uwagami i udzielają praktycznych porad dotyczących strategii nauczania, które przyniosą sukces oraz tego, w jaki sposób stworzyć środowisko przyjazne do terapii SAZ.

Dane szczegółowe

Identyfikator produktu 700626
Tytuł Kompletny program terapii SAZ Podręcznik + DVD
Autor Julie Knapp, Carolline Turnbull
Wydawnictwo Harmonia
Liczba stron 608
Data premiery 2017-04-27
Rok wydania 2017
Wymiary produktu [mm] 296 x 204
Okładka okładka miękka
Waga Produktu [kg] 1.69
Cena detaliczna 85,00 zł
Nasza cena 57,89 zł

Recenzje

5/5
Jak działają recenzje?
5
4
3
2
1

DODAJ RECENZJĘ:

oceń produkt:


Mariola P.

Klient niezweryfikowany

5/5
| 07-09-2021 | Recenzja zweryfikowana
Pozycję pt. „Kompletny program terapii saz dla osób z zaburzeniami ze spektrum autyzmu w wieku rozwojowym od około roku do czterech lat płyta dvd” kupiłam za rada tych wszystkich dobrych opinii jakie kryza w internecie żałuję. Książka jest bardzo dobrze napisana i wiele tłumaczy w bardzo prosty sposób. Polecam oczywiście nie tylko terapeutom ale również rodzicom chorych dzieci i generalnie wszystkim, którzy maja w otoczeniu chorego na autyzm. Cena jest wysoka, ale warto, napisana jest przez profesjonalistów.

Krystyna E.

Klient niezweryfikowany

5/5
| 27-08-2021 | Recenzja zweryfikowana
Książkę „Kompletny program terapii saz dla osób z zaburzeniami ze spektrum autyzmu w wieku rozwojowym od około roku do czterech lat płyta dvd” polecam wszystkim rodzicom, których dzieci cierpią na autyzm. Jest swietnie napisana, prostym językiem i naprawdę bardzo pomocna. Mówię to na podstawie swojego wieloletniego doświadczenia w terapii z chorymi an autyzm. Nie ma chyba drugiej tak genialnej książki. Polecam raz jeszcze.

Patrycja G.

Klient niezweryfikowany

5/5
| 24-08-2021 | Recenzja zweryfikowana
Pozycja „ Kompletny program terapii saz dla osób z zaburzeniami ze spektrum autyzmu w wieku rozwojowym od około roku do czterech lat płyta dvd” to kompendium wiedzy na temat autyzmu dla każdej osoby, która ma w rodzinie chorego. Genialnie opracowanie, które wiele tłumaczy i zarazem pomaga. Świetnie napisane, konkretnie, z dbałością o szczegóły, a zarazem bez lania wody. Polecam bardzo mocno Cena może dość wysoka, ale warto.

Najczęściej kupowane razem:

Dostawa

czas dostawy
koszt
za pobraniem
InPost Paczkomat® 24/7
czas dostawy
7. czerwca, środa
przedpłata
12,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
Orlen Paczka
czas dostawy
7. czerwca, środa
przedpłata
8,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
Kurier DPD
czas dostawy
7. czerwca, środa
przedpłata
12,99 zł bezpłatna dostawa od 299,00 zł
pobranie
17,99 zł
DPD - Odbiór w Punkcie
czas dostawy
7. czerwca, środa
przedpłata
12,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
Kurier InPost
czas dostawy
7. czerwca, środa
przedpłata
14,99 zł bezpłatna dostawa od 299,00 zł
pobranie
Niedostępne
Pocztex Kurier
czas dostawy
7. czerwca, środa
przedpłata
10,99 zł bezpłatna dostawa od 299,00 zł
pobranie
15,99 zł
Pocztex - punkty odbioru
czas dostawy
7. czerwca, środa
przedpłata
10,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
Odbiór osobisty w Bielsku-Białej
czas dostawy
7. czerwca, środa
przedpłata
0,00 zł
pobranie
Niedostępne
Ładowanie...