Xi
 » Gry  » Gry planszowe  » Logiczne

Kolorowy Kod (PL) Smart Games - odkryj planszówkę pełną kolorów!

Gra Kolorowy Kod (PL) Smart Games zapewnia pomysłową rozgrywkę, dzięki której dziecko zostaje prawdziwym artystą i tworzy własne dzieło sztuki z ciekawą kolorystyką. Dzięki prostej grze logicznej mały gracz poznaje świat kolorów, kształtów oraz obrazów. W dołączonej do gry książeczce znajdziesz aż 100 zagadek, które mają zróżnicowany poziom trudności i zapewniają ciekawe wyzwanie graczom w każdym wieku.

Dla kogo przeznaczona jest gra Kolorowy Kod (PL) Smart Games?

  • dla 1 gracza

  • dla gracza w wieku od 5 lat

Gra Kolorowy Kod (PL) Smart Games - na czym polega?

Kolorowy Kod (PL) Smart Games jest grą logiczną polegającą na układaniu obrazków z półprzezroczystych płytek. Jak w to grać? Wystarczy wybrać zadanie z książeczki, przeczytać instrukcję, a następnie rozpocząć układankę. Dzięki elementom z tej gry można również tworzyć własne obrazy i konstrukcje. Jedynym ograniczeniem szybko staje się wyobraźnia gracza!

Kolorowy Kod (PL) Smart Games - zawartość pudełka

  • podstawka do układania płytek

  • 18 półprzezroczystych płytek

  • książeczka zawierająca 100 zagadek i opis ich rozwiązania

Gra Kolorowy Kod (PL) Smart Games - opinie

Gra planszowa Kolorowy Kod (PL) Smart Games to prawdziwy trening wyobraźni, świetnie wpływający na rozwój umysłowy dziecka i zachęcający do prezentowania innym ludziom własnych pomysłów. Mały artysta może wybrać zagadkę z książeczki lub tworzyć nowe obrazy! Na uwagę zasługuje również piękne wykonanie gry, która będzie prawdziwą ozdobą dziecięcego pokoju. To ładnie prezentująca się gra logiczna z pięknie zaprojektowanymi elementami.

Kolorowy Kod jest grą rozwijającą umiejętności artystyczne już w najmłodszym wieku, ale warto polecić ją praktycznie każdemu małemu graczowi. Rozwiązując poszczególne zagadki, dziecko jednocześnie rozwija wyobraźnię, spostrzegawczość i sprawność ręki. To nauka pełna radości, a dzięki zróżnicowanemu poziomowi trudności zadań łatwo wybierzesz wyzwanie uwzględniające możliwości małego gracza.

Poznaj gry logiczne IUVI Games! Producent pięknie wykonanych gier planszowych zaprasza graczy na wyprawę do krainy wyobraźni, a tym razem ma coś specjalnego dla wszystkich małych artystów. Smart Games to gry rozwijające nie tylko logiczne myślenie, ale także umiejętności artystyczne. Twórz własne obrazy z kolorowych elementów i zaskocz innych graczy swoją pomysłowością!

Czytaj więcej
Dane szczegółowe

Recenzje

5/5
Jak działają recenzje?
5
4
3
2
1

DODAJ RECENZJĘ:

oceń produkt:

Krystyna

Klient zweryfikowany

5/5
| 30-11-2021 | Recenzja zweryfikowana
Bardzo dobra pomoc rozwijająca spostrzeganie wzrokowe, orientację przestrzenną, planowanie, interesująca zarówno dla dorosłych jak i dzieci. Stanowiła podstawową pomoc w reedukacji osób starszych z problemami poznawczymi np. z demencją lub po udarze czy urazie mózgu, kiedy pracowałam jako psycholog na oddziale rehabilitacji neurologicznej. Szczególnie pacjenci z afazją (zaburzenia mowy) mieli wielką satysfakcję z rozwiązywania najtrudniejszych zadań, co wspierało ich wiarę w swoje możliwości, Osoby z problemami ruchowymi również dobrze dawały sobie radę z manipulacją kwadratowymi plastikowymi wzorami ze względu na ich odpowiednią wielkość.Z tego powodu (odpowiednio duże i wyraźne wzory geometryczne) sprawdza się także dla osób ze słabszym wzrokiem. Można ją wykorzystywać jako ćwiczenie pamięci wzrokowej, a także inspirację dla tworzenia własnych wzorów, rozwijając kreatywność. Polecam jako doskonałą zabawę w domu dla starszych osób zagrożonych demencją, pozwala im na dłużej skupić uwagę, samodzielnie sprawdzać prawidłowość rozwiązań, poprawiać błędne, a więc cieszyć się swoją niezależnością. Jest to bardzo pożądana pomoc w reedukacji dzieci z problemami w zakresie spostrzegania wzrokowego i orientacji przestrzennej, które często są przyczyną trudności w nauce czytania i pisania. Kojarzy się im z zabawą, a nie trudnymi ćwiczeniami. Jest bardzo solidnie wykonana, żywe kolory, różne stopnie trudności. Łatwa w utrzymaniu w czystości (plastik). Uwielbiana przez pacjentów i znajome dzieci.

Dostawa

2953639
Ładowanie...