Xi
 » Podręczniki szkolne  » Podręczniki do przedszkola  » 6-latki

Najczęściej kupowane razem

Kolorowe karty. Sześciolatek. Poziom B+. Pakiet
155,99 zł
3 produkty
wartość produktów w zestawie:
216,97 zł

"Kolorowe karty. Sześciolatek. Poziom B+. Pakiet" to produkt realizujący program edukacji społecznoemocjonalnej, opracowany z myślą o dzieciach w wieku 3-6 lat i ułatwiający opiekunom, terapeutom oraz nauczycielom prowadzenie zajęć wychowawczych. Pakiet pomaga w rozwoju 8 kompetencji kluczowych, do których nawiązują poszczególne scenariusze. Produkt jest zgodny z przepisami prawa oświatowego, a powstał dzięki współpracy z grupą badaczy, specjalizujących się w psychologii, dydaktyce, logopedii, socjologii i pedagogice. Warto dodać, że pomysły autorów skonsultowano z nauczycielami, rodzicami oraz dziećmi, a w ten sposób powstały karty dobrze dopasowane do potrzeb i umiejętności przedszkolaków.

O czym są "Kolorowe karty. Sześciolatek. Poziom B+. Pakiet"?

Kolorowe pudełko zawiera mnóstwo materiałów edukacyjnych. Kolorowe karty pracy (poziom B+) przeznaczono na zajęcia indywidualne. Każda część kart dzięki krótkim opowiadaniom pomaga dzieciom rozróżniać i rozumieć emocje, które odczuwają bohaterowie w różnych codziennych sytuacjach. Produkt wspiera również rozwój spostrzegawczości, analizy słuchowej oraz umiejętności grafomotorycznych. Ponadto pomaga w pierwszych próbach czytania i pisania.

Wyprawka plastyczna zawiera natomiast różne projekty plastyczne i sensoryczne. Ćwiczenia pomagają w rozwoju wyobraźni, a także rozwijają umiejętności manualne. Zachęcają do twórczego myślenia oraz rozbudzają zainteresowania artystyczne. Zwróć uwagę również na Zeszyt "Czytam, piszę, liczę", który zawiera wiele ćwiczeń manualnych i grafomotorycznych, zapewniający znakomity trening motoryki rąk oraz ułatwiający naukę pisania.

Autorzy przygotowali również karty uczące kodowania (poziomy B i B+). Produkt został przeznaczony dla dzieci w wieku 5-6 lat. Znajdziesz tu kratownicę, bloczki oraz obrazki, dzięki którym przeprowadzisz fascynującą lekcję kodowania dla najmłodszych uczniów. Zadaniem tych ćwiczeń jest rozwój umiejętności matematycznych i logicznego myślenia. To jednak również uniwersalna nauka rozwiązywania problemów.

"Kolorowe karty. Sześciolatek. Poziom B+. Pakiet" - opinie

"Kolorowe karty. Sześciolatek. Poziom B+. Pakiet" to zbiór świetnych materiałów edukacyjnych, które rewelacyjnie wpływają na dziecięcy rozwój i przygotowują dzieci w wieku 3-6 lat na szkolne wyzwania. Dzięki prezentowanym kartom porozmawiasz z uczniami o emocjach oraz pomożesz im rozwijać różne umiejętności społeczne. Kart użyjesz również podczas nauki czytania i pisania, a na zajęciach plastycznych skorzystasz z przygotowanych przez autorów projektów. To praktyczny produkt, który jest bardzo dobrym wsparciem dla każdego nauczyciela, a z pewnością docenią go również rodzice.

Przejdź do kategorii "Podręczniki do przedszkola", gdzie znajdziesz świetne materiały edukacyjne dla najmłodszych dzieci! Przygotowane z udziałem ekspertów podręczniki i ćwiczenia wspierają dziecięcy rozwój oraz ułatwiają pracę nauczycielom. Wypróbuj produkty uznanych wydawców!

Czytaj więcej
Dane szczegółowe

Recenzje

/5
Jak działają recenzje?

DODAJ RECENZJĘ:

oceń produkt:

Dostawa

)
3357025
Ładowanie...