Kolor zemsty
Kontynuacja bestsellerowej trylogii osadzonej w Atramentowym Świecie. Pięć lat po wydarzeniach opisanych wAtramentowej śmierciMo, Meggie, Elinor, Fenoglio, Smolipaluch i reszta żyją w Ombrze, w której od wielu lat panuje pokój. Jednak Orfeusz, który stracił całe bogactwo, a także moc Czarodziejskiego Języka, osiadł w Grunico i niezmiennie usiłuje zemścić się na Smolipaluchu. Z pomocą Balbulusa podCzytaj więcej
- Wydawnictwo: Kropka
- Data premiery: 2025-10-15
- Okładka: miękka
- Liczba stron: 376
- Wymiary: 224 x 144
więcej parametrów
O książce
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
3672849
Tytuł
Kolor zemsty
Autor
Wydawnictwo
Język
polski
Liczba stron
376
Typ okładki
miękka
Wydanie
1
Data premiery
2025-10-15
Rok wydania
2025
Kraj pochodzenia
Polska
Wymiary
224 x 144
Waga
0.51 kg
Wysokość
144 mm
Długość
224 mm
Głębokość
32 mm
Wiek od (lata)
9
Szerokość
145 mm
Nasza cena
46,59 zł
Symbol produktu:
9788368265538
Opinie i recenzje książki Kolor zemsty
5,0/5
1 recenzja
- 5
- 4
- 3
- 2
- 1
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
- Klient zweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Klient niezweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Recenzja ZweryfikowanaPotwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.
Dostawa i płatność









