Kolor końca świata. Tom 2
W postapokaliptycznym świecie spustoszonym przez tajemnicze istoty zwane egzekutorami i rozprzestrzenioną przez nie śmiertelną infekcję ludzkość niemal całkowicie zniknęła z powierzchni ziemi.  Saya kontynuuje misję pośród ruin cywilizacji, lecz ostatnie wydarzenia sprawiają, że zaczyna kwestionować sens własnej egzystencji. Niespodziewanie do jej drzwi puka robot, opiekun Biblioteki CentralneCzytaj więcej
- Wydawnictwo: Studio JG
- Okładka: miękka
- Liczba stron: 184
- Wymiary: 210 x 150 x 11
więcej parametrów
O książce
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
3674291
Tytuł
Kolor końca świata. Tom 2
Autor
Wydawnictwo
Liczba stron
184
Typ okładki
miękka
Rok wydania
2025
Wymiary
210 x 150 x 11
Waga
0.29 kg
Wysokość
150 mm
Długość
210 mm
Głębokość
11 mm
Szerokość
150 mm
Nasza cena
34,59 zł
Bądź pierwszy!
Twoja recenzja produktu “Kolor końca świata. Tom 2” będzie bardzo przydatna dla innych użytkowników.
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
- Klient zweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Klient niezweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Recenzja ZweryfikowanaPotwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.
Dostawa i płatność









