Xi
Polecamy podobne produkty

Koło do pływania z brokatem Flaming 61 x 61 cm

Szybuj w lato z Bestway Shimmer N Float Swim! To dmuchane koło ma osobowość i urok. Długa, elegancka szyja tego pływającego koła w kształcie zwierząt jest idealna do chwytania, przytulania lub opierania się. To koło do pływania jest skonstruowane z 2 komór powietrznych, aby ułatwić napełnianie i opróżnianie oraz pomagać w wyporności na wodzie. Kółko do pływania z brokatem Flaming to idealny wybór dla dzieci, które potrzebują fajnego sposobu na wprowadzenie się w świat wody. Trwały materiał użyty do stworzenia tego wspaniałego zwierzaka został wstępnie przetestowany, aby zapewnić jego wytrzymałość latem i po lecie. Dmuchane koło Flaming jest nasycone bogactwem brokatu, który mieni się i błyszczy na plaży, w jeziorze lub na basenie. A dzięki możliwości łatwego przechowywania, koło do pływania Shimmer N' Float będzie błyszczeć latem i przez lata. Koło do pływania można użytkować od 3 roku życia dziecka. Niewątpliwa zaletą koła jest to, iż sprzyja aktywności ruchowej.

Pamiętajmy, iż koło powinno być używane przez dziecko pod nadzorem osoby dorosłej i do głębokości dla której maluch dotyka dna basenu, czy innego akwenu.

Motyw kolorystyczny: piękne kolory i brokat, który lśni w słońcu Sprzyja aktywności ruchowej 2 komory powietrzne Łatwe do napełniania i opróżniania oraz przechowywania
Zobacz więcej
Dane szczegółowe

Dostawa i płatność

3335402
Ładowanie...