Kolejne 100 adresów. Echa dawnej Warszawy
Kontynuacja 100 dawnych adresów warszawskich. Autor wiele lat był dziennikarzem, jest pasjonatem historii Warszawy, Poczty Polskiej i mundurów wszelakich, a także kolekcjonerem varsavianów. W swoich felietonach przedstawia losy różnych bardziej lub mniej znanych, ale zawsze interesujących, budynków warszawskich, ulic czy osiedli. Tym razem czekają na nas nowe miejsca, nowe historie, nowe zagadki dCzytaj więcej
- Wydawnictwo: Skarpa Warszawska
- Serie: Echa dawnej Warszawy
- Data premiery: 2016-01-15
- Okładka: twarda
- Liczba stron: 256
- Wymiary: 250 x 170
więcej parametrów
O książce
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
550511
Tytuł
Kolejne 100 adresów. Echa dawnej Warszawy
Autor
Wydawnictwo
Serie:
Język
polski
Język oryginału
polski
Liczba stron
256
Typ okładki
twarda
Wydanie
I
Data premiery
2016-01-15
Rok wydania
2016
Wymiary
250 x 170
Waga
0.53 kg
Wysokość
24 mm
Długość
248 mm
Głębokość
170 mm
Liczba elementów zakres
Do 49
Szerokość
170 mm
Nasza cena
34,39 zł
Bądź pierwszy!
Twoja recenzja produktu “Kolejne 100 adresów. Echa dawnej Warszawy” będzie bardzo przydatna dla innych użytkowników.
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
- Klient zweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Klient niezweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Recenzja ZweryfikowanaPotwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.
Dostawa i płatność









