Kołakowski. Czytanie świata. Biografia
"Kołakowski. Czytanie świata" Zbigniewa Mentzla to pierwsza pełna biografia wybitnego filozofa, historyka idei, eseisty, publicysty i prozaika Leszka Kołakowskiego - geniusza i autorytetu, który uczył filozofii całe pokolenia Polaków i którego teksty stały się w latach 70. ubiegłego wieku głównym źródłem intelektualnej inspiracji dla rodzącej się wówczas opozycji demokratycznej. To wyczerpujące, rCzytaj więcej
- Wydawnictwo: Znak
- Data premiery: 2020-10-14
- Okładka: twarda
- Liczba stron: 512
- Wymiary: 235 x 163
więcej parametrów
O książce
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
2898240
Tytuł
Kołakowski. Czytanie świata. Biografia
Autor
Wydawnictwo
Język
polski
Język oryginału
polski
Liczba stron
512
Typ okładki
twarda
Wydanie
1
Data premiery
2020-10-14
Rok wydania
2020
Wymiary
235 x 163
Waga
1.11 kg
Wysokość
35 mm
Długość
241 mm
Głębokość
170 mm
Liczba elementów zakres
Do 49
Szerokość
170 mm
Nasza cena
36,99 zł
Opinie i recenzje książki Kołakowski. Czytanie świata. Biografia
4,5/5
2 recenzje
- 5
- 4
- 3
- 2
- 1
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
RecenzjeNajnowsze
Jak działają recenzje- Lech H.2020-12-30Recenzja zweryfikowana
- Zbigniew W.2020-11-16Recenzja zweryfikowana
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
- Klient zweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Klient niezweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Recenzja ZweryfikowanaPotwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.
Dostawa i płatność









