Xi
 » Zabawki

24 ZABAWKI NIESPODZIANKI: Kalendarz adwentowy Kociego Domku Gabi zawiera 24 ekscytujące prezenty do odkrycia każdego dnia, dzięki czemu jest to super zabawny sposób na odliczanie dni do świąt!

KOLEKCJONERSKIE FIGURKI I AKCESORIA: Za każdymi drzwiczkami świątecznego kalendarza znajduje się mała zabawka z serii Koci Domek Gabi, którą dzieci mogą odkryć, jak ich ulubione kotki, zwierzaki i akcesoria o tematyce świątecznej!

ZACHĘTA DO KREATYWNEJ ZABAWY: Dzieci mogą rozwijać swoją wyobraźnię poprzez udawaną zabawę, używając wszystkich elementów, aby stworzyć śnieżną przygodę z Gabi i wszystkimi jej kotkami i przyjaciółmi!

ZBUDUJ ŚWIAT KOCIEGO DOMKU: Mając do dyspozycji wszystko to, co najlepsze dla Kociego Domku, od pokoi tematycznych i mebli, po figurki i zestawy zabawowe, z łatwością stworzysz magiczny świat rozwijający wyobraźnię dzieci poprzez zabawę!

ZBIERZ JE WSZYSTKIE: Produkty z serii Koci Domek Gabi to wspaniałe zabawki przedszkolne i prezenty dla dzieci uwielbiających bawić się lalkami i akcesoriami, zabawkami-niespodziankami, pluszakami, puzzlami i grami planszowymi!

Zobacz więcej
Dane szczegółowe

Najczęściej kupowane razem:

Dostawa i płatność

3420174
Ładowanie...