Xi

Kocham Czytać. Seria logopedyczna. Pakiet 18 zeszytów.

Cieszyńska Jagoda

(okładka pudełko)

5/5
Znasz ten produkt? Podziel się opinią
Wydawnictwo: Wydawnictwo Edukacyjne

Produkty powiązane:

-26%

169,00 zł

125,74 zł

oszczędzasz 43,26 zł (26%)

Dostępność 24 godziny
Paczka w Ruchu 5,99 zł
Poczta Polska - Odbiór w Punkcie 7,99 zł
Poczta Polska 8,99 zł
Paczkomaty 8,99 zł
Kurier 10,99 zł

Opis

“Kocham Czytać” Wydawnictwa Edukacyjnego to praktyczny zestaw 15
zeszytów logopedycznych, które wspierają naukę wczesnego czytania.
Seria przeznaczona jest dla dzieci w wieku przedszkolnym oraz
starszych, które borykają się z wadami wymowy i dysleksją. Poprzez
zabawę dziecko poznaje litery polskiego alfabetu i powiększa zasób
słownictwa. Proponowane przez autorkę ćwiczenia ułatwiają czytanie ze
zrozumieniem oraz naukę języków obcych. W zestawie znajduje się
poradnik dla rodziców i nauczycieli oraz kolorowanka.

Dane szczegółowe

Identyfikator produktu 337893
Tytuł Kocham Czytać. Seria logopedyczna. Pakiet 18 zeszytów.
Autor Cieszyńska Jagoda
Wydawnictwo Wydawnictwo Edukacyjne
Rok wydania 2013
Wymiary produktu [mm] 165 x 205 x 70
Okładka Pudełko
Cena detaliczna 169,00 zł
Nasza cena 125,74 zł
Powiązane tematy: Bestseller

Recenzje

5/5
5
4
3
2
1
DODAJ RECENZJĘ:

oceń produkt:


Monika L.

5/5
| 31-07-2020
Serię książek logopedycznych "Kocham czytać" zamówiłam ze względu na mojego 3,5 letniego synka mając nadzieję, że wywoła u niego mogę - dotychczas posługiwał się zaledwie 30-40 słowami. Poleciła mi ją koleżanka, która właśnie z ich pomocą nauczyła mówić i czytać swoje 4-letnie dziecko zmagające się z autyzmem - jej szczera rekomendacja jako matki ostatecznie skłoniła mnie do zakupu. Czy żałuję? Zdecydowanie, nie!! Książeczki są świetne, bardzo ładnie ilustrowane, a ich zawartość merytoryczna jest nie do przecenienia!! Są w nich nie tylko sylaby, literki, sytuacje obrazkowe, ale i czytanki. Książeczki jak mało które są dostosowane do percepcji dziecięcej. Przygodę z tą serią kontynuujemy już trzeci miesiąc i muszę przyznać, że Kacperek poczynił ogromne kroki w nauce nie tyle czytania co samego mówienia (zawsze chętnie próbuje opowiadać mi co się dzieje na obrazkach używając nowo poznanych słów i sylab, a nie tylko 'czyta' teksty z chmurek:)). Synek naprawdę chętnie po nie sięga i szybko się uczy. Nie będę ukrywać, że do każdej naszej 'lekcji' czytania z kolejnym numerem książeczki ja jako rodzic muszę się wcześniej przygotować i tu świetnie sprawdzają się wskazówki autorki, które moim zdaniem są nieocenione! Warto przestudiować poradnik dołączony do zestawu, bowiem to właśnie z niego dowiedziałam się jak ważna jest nauka wczesnego czytania i jak wiele korzyści niesie dla dziecka w przyszłości. Kacperek bardzo polubił te książeczki. Nie będę ukrywać, że skradły nie tylko serce syna, ale też i moje. Przeglądamy je i czytamy niemalże codziennie, zawsze kiedy mamy chwilę wolnego czasu. Z zestawem "Kocham czytać" nauka mówienia jak i czytania to sama przyjemność. Cóż tu więcej dodać? Najlepsza pozycja w naszej biblioteczce. Polecam, zestaw jest świetny!

Milena Z.

5/5
| 31-05-2020
Genialny zestaw dla dzieci, które uczęszczają do przedszkola i właśnie rozpoczynają naukę czytania. Jest to jedna z kluczowych umiejętności, które najmłodsi muszą opanować, więc dobrze, żeby wypracowywać dobre podstawy od najmłodszych lat. Zaproponowane ćwiczenia ułatwiają naukę czytania oraz czytanie ze zrozumieniem. Gorąco polecam!

Monika N.

5/5
| 11-05-2020
Im więcej ćwiczeń w czytaniu, tym lepiej! Mój syn ma 5 lat i uczęszcza do przedszkola. Chciałabym, aby od samego początku sprawnie rozwijał umiejętność czytania, więc po konsultacji z logopedą zamówiłam dla niego ten zestaw zeszytów. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Syn z radością wykonuje zadania, a efekty widać już po kilku tygodniach. Polecamy!

Marzena F.

5/5
| 10-05-2020
Czytanie da się lubić, a już na pewno z tą książeczką. Zarówno rodzice dzieci przedszkolnych, jak i starszych, które maja pewne problemy natury logopedycznej powinni zaopatrzyć domową biblioteczkę w tę pozycję. W skład zeszytów wchodzą interesujące ćwiczenia, kolorowanka i poradnik dla nauczycieli oraz rodziców. Polecam, to będą świetnie zainwestowane pieniądze!

Ewa P.

5/5
| 28-04-2020
„Kocham czytać” naprawdę pomaga rozwinąć umiejętność czytania. Jako rodzicom bardzo zależało nam na sprawnym opanowaniu tej czynności przez córkę, więc chcieliśmy razem z nią wykonywać ćwiczenia dodatkowe w domu. Przyszło nam to z łatwością, ponieważ jako rodzice możemy korzystać z załączonego do książki poradnika dla rodziców. Dzieci będą zachwycone, ponieważ ćwiczenia są ciekawe, poszerzają słownictwo i wspomagają umiejętność rozumienia tekstów czytanych.

Elżbieta G.

5/5
| 21-04-2020
Córeczka już od przedszkola miała pewne problemy z płynnym czytaniem. Nauczycielka poleciła nam ten zestaw po stwierdzeniu u niej dysleksji. Julcia może teraz spokojnie ćwiczyć w domu czytanie oraz wykonywać zadania związane ze zrozumieniem tekstu czytanego. Zasób jej słów się powiększa, a ona zyskuje coraz lepsze efekty. Naprawdę warto zakupić te zeszyty logopedyczne.

Roksana L.

5/5
| 16-04-2020
Bardzo zależało mi na tym, aby syn również w domu rozbudowywał umiejętność czytania, zwłaszcza ze zrozumieniem. Ćwiczenia stworzone są metodą nauki poprzez zabawę, więc dziecko chętnie je wykonuje i spędzanie czasu w taki sposób nie stanowi dla niego czegoś niemiłego.

Ewa P.

5/5
| 04-04-2020
Moja córeczka miała w przedszkolu pewne problemy z pisaniem. Kupiłam jej tę książeczkę i dzięki regularnemu wykonywaniu ćwiczeń proces zaczął iść do przodu. Bardzo fajny i pomocny okazał się też dodatek dla rodziców. Zebrane w książeczce ćwiczenia są ciekawe i różnorodne, polecam.

Jagoda T.

5/5
| 23-03-2020
To wspaniała książka wspomagająca naukę czytania u dzieci w wieku przedszkolnym. Zawarte w niej ćwiczenia rozwijają umiejętność czytania oraz poszerzają zakres znanych słów. Uważam, że to świetna forma wspomagająca zajęcia przedszkolne.

Bogdan

5/5
| 13-06-2016
Doskonale przygotowany zestaw do nauki czytania. Szkoda że nie jest obligatoryjny w przedszkolach, to byłaby prawdziwa rewolucja w systemie oświaty. Książeczki opracowane tak, że dziecko samo chętnie próbuje czytać. zeszyt dla nauczycieli i rodziców, choć napisany językiem akademickim jest zrozumiały dla laika i poszerza obraz metodyki nauki czytania poza zakres własnych doświadczeń szkolnych. Polecam

Dostawa

czas dostawy
koszt
za pobraniem
Odbiór osobisty w Bielsku-Białej
czas dostawy
5 Sierpień, Środa
przedpłata
0,00 zł
pobranie
Niedostępne
Paczka w Ruchu
czas dostawy
6 Sierpień, Czwartek
przedpłata
5,99 zł
pobranie
Niedostępne
Poczta Polska - Odbiór w Punkcie
czas dostawy
6 Sierpień, Czwartek
przedpłata
7,99 zł
pobranie
Niedostępne
Poczta Polska
czas dostawy
6 Sierpień, Czwartek
przedpłata
8,99 zł
pobranie
11,99 zł
Paczkomaty
czas dostawy
5 Sierpień, Środa
przedpłata
8,99 zł
pobranie
Niedostępne
Kurier
czas dostawy
5 Sierpień, Środa
przedpłata
10,99 zł
pobranie
13,99 zł

Prawdpodobnie zainteresuje Cię również:

  • Książki dla dzieci
  • Poradniki i albumy
  • Książki naukowe i popularnonaukowe
  • Literatura piękna
  • Podręczniki do szkół podst. i średnich
  • Literatura obyczajowa, erotyczna
  • Ładowanie...