Kobieta w wielkim mieście

  5 recenzje

Kobiecość – siła, która zmienia świat. Kobieta w wielkim mieście to cykl bardzo osobistych i wzruszających wywiadów z kobietami, które miały odwagę zawalczyć o swoje marzenia. To opowieść o sile miłości, trudnych relacjach, pasji zawodowej, codziennych problemach, pięknie kobiecości i macierzyństwa oraz o wierze, która pozwala przetrwać najtrudniejsze chwile. W każdej z tych historii odnajdziCzytaj więcej

  • Wydawnictwo: WAM
  • Data premiery: 2020-03-11
  • Okładka: zintegrowana
  • Liczba stron: 320
  • Wymiary: 220 x 162
więcej parametrów

O książce

Kobiecość – siła, która zmienia świat. Kobieta w wielkim mieście to cykl bardzo osobistych i wzruszających wywiadów z kobietami, które miały odwagę zawalczyć o swoje marzenia. To opowieść o sile miłości, trudnych relacjach, pasji zawodowej, codziennych problemach, pięknie kobiecości i macierzyństwa oraz o wierze, która pozwala przetrwać najtrudniejsze chwile. W każdej z tych historii odnajdziesz cząstkę siebie

Katarzyna Olubińska, dziennikarka, autorka bestsellerowej książki Bóg w wielkim mieście, zaprosiła do rozmów niezwykłe kobiety. Swój kobiecy świat pokazały:

  • Agnieszka Amaro

  • Anna Dec

  • Magdalena Grabowska (Bovska)

  • Joanna Jędrzejczyk

  • Anna Karwan

  • Paulina Krupińska

  • Magdalena Lamparska

  • Marta Żmuda Trzebiatowska

To książka o Tobie i dla Ciebie.

Kobiecość to siła, charyzma i odwaga, by głośno mówić, kim jesteśmy, kim chcemy być.

Marta Żmuda Trzebiatowska

Dane szczegółowe

Identyfikator produktu
941527
Tytuł
Kobieta w wielkim mieście
Wydawnictwo
Język
polski
Język oryginału
polski
Liczba stron
320
Typ okładki
zintegrowana
Wydanie
1
Data premiery
2020-03-11
Rok wydania
2020
Wymiary
220 x 162
Waga
0.91 kg
Wysokość
37 mm
Długość
226 mm
Głębokość
165 mm
Liczba elementów zakres
Do 49
Szerokość
165 mm
Nasza cena
34,99 zł

Opinie i recenzje książki Kobieta w wielkim mieście

4,8/5
 
5 recenzji
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
RecenzjeNajnowsze
Jak działają recenzje
  • Wiesław T. Klient niezweryfikowany
    5.0
     
    2020-08-31Recenzja zweryfikowana
    Katarzyna Olubińska spotyka się z kobietami, które uwierzyły w potęgę marzeń! Zaprasza na spokojną rozmowę ze sławnymi paniami, które dzielą się swoimi przeżyciami, wątpliwościami i swoim rozumieniem roli oraz miejsca współczesnej kobiety. To książka dla wszystkich tych, którzy lubią słuchać życiowych historii, a także nieraz zastanawiali się, jakie są słodkie, ale też te gorzkie strony bycia rozpoznawalną osobą.
  • Alicja U. Klient niezweryfikowany
    5.0
     
    2020-08-16Recenzja zweryfikowana
    Czym jest kobiecość i jak wygląda ona w wielkich miastach? Autorka pyta znane kobiety o ich życiowe role, relacje z innymi ludźmi, wielkie lub małe marzenia oraz o rodzinę, stawiając w trakcie rozmowy na wszystko to, co łączy kobiety, a nie je dzieli. Chociaż wiele może je różnić, opowieść każdej z nich przepełniona jest nadzieją i miłością, które potrafią zmienić wszystko! Sprawdźcie te historie, w których odnajdzie się każda kobieta!
  • Gabriela T. Klient niezweryfikowany
    4.0
     
    2020-08-01Recenzja zweryfikowana
    Autorka pyta znane dziennikarki, aktorki i piosenkarki o to, jak to jest właściwie być dzisiaj kobietą. Opowiadają one o swoim życiu, planach oraz marzeniach, a także o tym, jak bardzo zmieniała się ich droga życiowa w trakcie kolejnych lat kariery. Zdecydowanie to coś dla tych kobiet, które wierzą, że codziennie trzeba próbować żyć w zgodzie ze sobą. Jeśli lubicie poznawać historie opowiadające o walce o marzenia, to jest to coś dla was!
  • Wioletta H. Klient niezweryfikowany
    5.0
     
    2020-07-17Recenzja zweryfikowana
    Spotkanie z mniej lub bardziej znanymi i uznanymi kobietami to dla autorki pretekst, by porozmawiać o tym, jaka jest współczesna kobieta oraz z jakimi wyzwaniami musi się zmierzyć. To historia piękna kobiecości i siły marzeń przepełnionej nadzieją. Chociaż życie bywa trudne, a nawet popularność nie jest tak przyjemna, jak mogłoby się wydawać, to jednak coś wciąż nas napędza oraz daje pozytywne nastawienie na kolejne dni. Książka dla wszystkich kobiet, niezależnie od wieku!
  • magdalena Klient niezweryfikowany
    5.0
     
    2020-07-16Recenzja zweryfikowana
    Piękna, pełna inspiracji i życiowej mądrości. To książka z kategorii tych które zmieniają coś w czytelniku i to na dłużej. Do tego wydana przepięknie, w wysmakowanym guście.. Na pewno będę do niej wracać.

    "Kobieta w wielkim mieście" to osiem osobistych wywiadów ze znanymi kobietami ze świata "showbiznesu", ale kobiet "normalnych", które w tym szalonym świecie, pełnym powierzchowności i sztuczności potrafiły zachować samą siebie.

    Panie dzielą się cennym doświadczeniem, przyznają się do błędów, nie idealności, szczerze otwierają się przed nami. W tym wszystkim są niezwykle prawdziwe i to jest bardzo inspirujące, bo ta szczerość uświadamia że nieważne czy jest się znaną sportsmenką, uwielbianą aktorką, czy podziwianą piosenkarką. Każda z nas jest kobietą, i tak samo pragnie szczęścia, miłości i akceptacji. Każda z nas pragnie być docenioną, potrzebną i spełnioną

    Tak samo pojęcie 'kobiecość" , choć każda z nas-kobiet pojmuje inaczej,to wiele z nas utożsamia je z siłą. Jednak by tę siłę w sobie mieć trzeba umieć żyć w zgodzie z samą sobą i pokochać siebie. To jest klucz bycia szczęśliwą i spełnioną kobietą a jak się okazuje na przykładzie naszych bohaterek nie zawsze jest to takie łatwe i oczywiste. Zatem jak naszym rozmówczyniom udało się odnaleźć wewnętrzną akceptację i spełnienie? Odpowiedzi warto szukać w książce…

    Jest także m.in. o macierzyństwie, zawodowych wyzwaniach, o wszystkich rolach jakie my-kobiety musimy pełnić. O oczekiwaniach stawianych przez innych, o oczekiwaniach jakie my mamy wobec siebie, o kobiecej sile i niezłomności i o naszej "babskiej" naturze.

    Wszystkie rozmowy przeplatają osobiste wyznania autorki, które także są bardzo cenne i wzbogacają książkę ważnymi myślami, ciekawymi refleksjami.

    Wszystkie kobiety bardzo się otwierają i wielkie gratulacje za odwagę, bo nie wszystkie wartości jakie wyznają są powszechnie "modne" niektóre wypowiedzi mogą się wydawać "nienowoczesne" ale tak sobie myślę że ta odwaga i otwartość świadczą właśnie o tym, że Panie już nic nie muszą, bo dotarły w swoim życiu do takiego momentu, gdzie akceptują siebie z każdą najmniejszą i największa wadą, niedoskonałością. Nie narzekają, nie obrażają się na los i innych. Lubią siebie i życie .. i to jest warte naśladowania, taka postawa inspiruje
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
  • Klient zweryfikowany
    Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
  • Klient niezweryfikowany
    Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
  • Recenzja Zweryfikowana
    Potwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.
Dostawa i płatność
Udostępnij produkt
Wstaw link na:
lub skopiuj link
Dodano do koszyka