Klucz Upadłego. Zdrada magów
Orkowie, przeciwnicy, którzy trzy tysiące lat temu zostali unicestwieni w Wielkiej Wojnie, nieoczekiwanie powracają. Napadają na Dvergen oraz Nemeyę. Niszczą i zabijają wszystko, co stanie im na drodze. Gillan ? mnich, wojownik, rycerz ? wysyła swojego ucznia Kenetha z artefaktem i prostą misją: odnaleźć czarodzieja Lonhorta i nie dopuścić, by Klucz Upadłego trafił na Górę Magów. Lecz tło tej epicCzytaj więcej
- Wydawnictwo: Wydawnictwo AlterNatywne
- Okładka: miękka
- Liczba stron: 325
- Wymiary: 195 x 125
więcej parametrów
O książce
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
3691045
Tytuł
Klucz Upadłego. Zdrada magów
Wydawnictwo
Język
polski
Liczba stron
325
Typ okładki
miękka
Rok wydania
2025
Wymiary
195 x 125
Waga
0.3 kg
Wysokość
125 mm
Długość
195 mm
Nasza cena
45,89 zł
Bądź pierwszy!
Twoja recenzja produktu “Klucz Upadłego. Zdrada magów” będzie bardzo przydatna dla innych użytkowników.
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
- Klient zweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Klient niezweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Recenzja ZweryfikowanaPotwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.
Dostawa i płatność










