Xi

Kłopoty Tymona. Historyjki społeczne

Gut Magdalena

(okładka miękka)

5/5
Znasz ten produkt? Podziel się opinią i zgarnij 100 zł!
Wydawnictwo: Wydawnictwo Harmonia
Liczba stron: 56

Kup w zestawie:

3 produkty
wartość produktów w zestawie:
63,50 zł
47,05 zł
oszczędzasz 16,45 zł (26%)
-28%

17,50 zł

12,60 zł

oszczędzasz 4,90 zł (28%)

Dostępność 24 godziny
Paczka w Ruchu 7,99 zł
Poczta Polska - Odbiór w Punkcie 7,99 zł
Poczta Polska 9,99 zł
Paczkomaty 9,99 zł
Kurier 11,99 zł

Opis

Przygody Tymona są skierowane do rodziców i nauczycieli, ale przede wszystkim do terapeutów prowadzących zajęcia z osobami z problemami rozwojowymi. Książka ta jednak może przydać się również podczas lekcji z dziećmi prawidłowo rozwijającymi się. Można ją również wykorzystać podczas rodzinnego wieczoru. Opisane sytuacje pomagają dzieciom w dostrzeganiu błędów pewnych typów zachowania, a także ułatwiają przemyślenie ich konsekwencji. Opowiadania podpowiadają również, w jaki sposób można było uniknąć kłopotów. Przygody dzielą się na trzy kategorie. „Dom”, „Szkoła” oraz „Miasto” zawierają różne sytuacje, w których główny bohater popełnił jakiś błąd, co wywołało nieprzyjemną reakcję otoczenia.

Dzieci mają również możliwość zapoznania się z pytania uzupełniającymi opowiadania. Sprawdzają one, czy tekst został zrozumiany, a także czy dziecko rozumie zaistniałą w opowieści sytuację. Dzięki temu można łatwo sprawdzić, czy uczeń dobrze poznał treść opowiadania. Pytania podpowiadają również dzieciom, jak bohater mógł postąpić, żeby nie doprowadzić do kłopotliwej sytuacji. Zamieszczone w książce rozwiązania zadań umożliwiają porównanie ich ze swoimi odpowiedziami, a także stanowią cenne wskazówki, pomagające w radzeniu sobie z problemami społecznymi. Seria książek o przygodach sympatycznego chłopca pomaga dzieciom w dokładnym poznawaniu skomplikowanego świata relacji międzyludzkich. Umożliwia to przygotowanie dziecka do wyzwań, które pojawiają się podczas współpracy z grupą ludzi.

Wydawnictwo Harmonia zajmuje się głównie książkami przeznaczonymi na zajęcia terapeutyczne, również z dziećmi wymagającymi specjalnej opieki, w tym z niepełnosprawnymi. Oferuje karty pracy, zbiory ćwiczeń, książki edukacyjne, publikacje naukowe, scenariusze zajęć, bajki psychoterapeutyczne, materiały grafomotoryczne, testy do badania mowy i gry logopedyczne. Wydawnictwo od lat korzysta z porad znanych pedagogów, wspierając rodziców w wychowywaniu dzieci, a także pomagając nauczycielom oraz terapeutom w prowadzeniu zajęć. Dzięki profesjonalnej wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu może oferować wysokiej jakości materiały, które sprawdzą się w szkole oraz w przedszkolu.

Dane szczegółowe

Identyfikator produktu 669529
Tytuł Kłopoty Tymona. Historyjki społeczne
Autor Gut Magdalena
Wydawnictwo Wydawnictwo Harmonia
Język wydania polski
Język oryginału polski
Liczba stron 56
Data premiery 2017-01-10
Rok wydania 2016
Wymiary produktu [mm] 205 x 295
Okładka Miękka
Cena detaliczna 17,50 zł
Nasza cena 12,60 zł

Recenzje

5/5
5
4
3
2
1
DODAJ RECENZJĘ:

oceń produkt:


Paulina M.

5/5
| 25-10-2020
O tych historyjkach społecznych powiedziała mi koleżanka z pracy. Szukałam już od dłuższego czasu czegoś pouczającego dla mojego malucha. Książka okazała się strzałem w dziesiątkę. Bardzo podoba się synkowi, fajna szata graficzna, mnóstwo mądrych historyjek Oczywiście nie wszystko przypadło mu do gustu, niektóre omija, ale generalnie jest zainteresowany. Wobec tego nie pozostaje mi nic innego jak polecić.

Jolanta D.

5/5
| 22-10-2020
Książki z Tymonem cieszą się dużym powodzeniem u mnie w domu. Zresztą nie tylko, wielu znajomych mojego syna także je przerabia. Są super opracowane, ciekawe, przyciągają uwagę młodego czytelnika a przy okazji sporo uczą. Jednym słowem – pozycja z cyklu must have moim zdaniem.

Dostawa

czas dostawy
koszt
za pobraniem
Odbiór osobisty w Bielsku-Białej
czas dostawy
29 Październik, Czwartek
przedpłata
0,00 zł
pobranie
Niedostępne
Paczka w Ruchu
czas dostawy
30 Październik, Piątek
przedpłata
7,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
Poczta Polska - Odbiór w Punkcie
czas dostawy
30 Październik, Piątek
przedpłata
7,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
Poczta Polska
czas dostawy
30 Październik, Piątek
przedpłata
9,99 zł bezpłatna dostawa od 299,00 zł
pobranie
14,99 zł
Paczkomaty
czas dostawy
29 Październik, Czwartek
przedpłata
9,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
Kurier
czas dostawy
29 Październik, Czwartek
przedpłata
11,99 zł bezpłatna dostawa od 299,00 zł
pobranie
16,99 zł
  • Książki dla dzieci
  • Poradniki i albumy
  • Książki naukowe i popularnonaukowe
  • Literatura piękna
  • Podręczniki do szkół podst. i średnich
  • Komiksy
  • Ładowanie...