Xi
 » Zabawki  » Klocki  » Plastikowe  » Wafle

Mini Waffle 300 elementów. Konstruktor. Klocki konstrukcyjne


W najnowszym zestawie klocków znanego producenta bezpiecznych zabawek marki Marioinex znajdzie się 10 zupełnie nowych elementów. Sprawią one, że klocki Mini Waffle nabiorą świeżego i jeszcze bardziej technicznego charakteru.

Dlaczego Mini Waffle 300 elementów to świetna propozycja dla najmłodszych? 

Najważniejszą zaletą klocków Mini Waffle 300 elementów jest wykonanie z nowoczesnego, miękkiego przypominającego w dotyku gumę materiału, o charakterystycznym kształcie wafelków i niewielkich gofrów. Najnowsza edycja klocków posiada pomniejszone wymiary, dzięki czemu najmłodsi z łatwością posługują się klockami, a układanie fantazyjnych konstrukcji jest jeszcze prostsze. 

Dzięki nowej technologii produkcji, klocki są jeszcze bardziej elastyczne, ciche i bezpieczne w zabawie. Młodzi konstruktorzy mogą tworzyć nowe budowle w mniejszych rozmiarach, a po złożeniu klocki zajmują o wiele mniej miejsca niż poprzednie edycje klocków Waffle.

Dla kogo przeznaczone są Mini Waffle 300 elementów. Konstruktor. Klocki konstrukcyjne?

  • dla dzieci od 3 roku życia

  • do użytku w przedszkolach, szkołach, świetlicach

  • dla początkujących i zaawansowanych, młodych konstruktorów

Co zawiera zestaw Mini Waffle 300 elementów. Konstruktor. Klocki konstrukcyjne?

  • 300 elementów

  • książeczka z instrukcjami i pomysłami

  • wymiar jednego elementu 3,5 x 3,5 x 0,5 cm

  • produkt zapakowany w oryginalny karton

Mini Waffle 300 elementów. Konstruktor. Klocki konstrukcyjne - zalety

Jedną z najważniejszych zalet tego zestawu jest szeroki wachlarz możliwych układów. Mini Waffle to aż 300 elementów, które umożliwiają skonstruowanie budynków pojazdów, postaci czy zwierząt. Gwarantują wciągające zajęcie i przy tym świetną zabawę na długie godziny, a aż dziesięć różnych kształtów pobudzi wyobraźnię użytkowników w każdym wieku. Nieraz do zabawy z pewnością dołączą rodzice czy opiekunowie, ponieważ układanie tych podręcznych klocków jest także niezwykle relaksujące. Nie tylko świetnie wpływa na wyobraźnie, zręczność czy zmysł przestrzenny, ale także uspokaja i trenuje umiejętność skupienia na jednym zadaniu. 

Warto dodać, że klocki wykonano z niezwykle trwałego i solidnego materiału, który odporny jest rozdeptywanie, rozciąganie, wyginanie i gryzienie. Kolorystyka nie męczy oczu, ale jest na tyle wyrazista, że klocki wyróżniają się w stercie innych zabawek, ciężko więc je zgubić. Dbanie o tę zabawkę także nie jest skomplikowane, ponieważ wystarczy woda z mydłem lub płynem do mycia naczyń, aby doprowadzić je do świeżości i móc ponownie z nich korzystać. 


Zobacz więcej
Dane szczegółowe

Najczęściej kupowane razem:

Dostawa i płatność

820716
Ładowanie...