Xi

Kliniczna obserwacja

"Kliniczna obserwacja" Zbigniewa Przyrowskiego to pierwsza w Polsce próba opracowania kilkunastu prób klinicznych, która teraz jest dostępna dla czytelników w odświeżonym wydaniu i zapewnia dostęp do rzetelnej wiedzy na temat teorii integracji sensorycznej. Ten rewelacyjny podręcznik ukazał się najpierw w 2006 r., przekazując polskim terapeutom informacje o nowych odkryciach naukowych. Ta uznana pCzytaj więcej

"Kliniczna obserwacja" Zbigniewa Przyrowskiego to pierwsza w Polsce próba opracowania kilkunastu prób klinicznych, która teraz jest dostępna dla czytelników w odświeżonym wydaniu i zapewnia dostęp do rzetelnej wiedzy na temat teorii integracji sensorycznej. Ten rewelacyjny podręcznik ukazał się najpierw w 2006 r., przekazując polskim terapeutom informacje o nowych odkryciach naukowych. Ta uznana publikacja zawiera również różne kierunki interpretacji wyników badań, krótko omówione przez autora.

"Kliniczna obserwacja" - o czym jest książka?

W tym wydaniu podręcznika Zbigniewa Przyrowskiego umieszczono przykładowe zadania, które terapeuta może wielokrotnie powtarzać. Cała obserwacja kliniczna została szczegółowo opisana przez autora i ułatwia ocenę poszczególnych prób. Ponadto znajdziesz tu praktyczny arkusz obserwacji klinicznej, dzięki któremu możesz ocenić każde zadanie.

Podręcznik wprowadza w najważniejsze zagadnienia z teorii integracji sensorycznej i zawiera opis procedury przeprowadzania badań. Ponadto autor pomaga czytelnikowi w wyborze odpowiednich przyrządów oraz sprzętu i przekazuje krótkie wskazówki, ułatwiające ocenę zadań. Dzięki tej książce dowiesz się, czym dokładnie są zaburzenia modulacji sensorycznej oraz zaburzenia motoryczne. Co więcej, autor nawiązuje do rozmów z rodzicami dzieci, które mają problemy z integracją sensoryczną, a także zamieszcza w podręczniku dokładną instrukcję prowadzenia badań.

"Kliniczna obserwacja" - opinie

"Kliniczna obserwacja" to świetne źródło wiedzy o teorii integracji sensorycznej, a dzięki opisom autora można bardzo dokładnie wykonywać próby kliniczne. Warto polecić ten podręcznik wszystkim diagnostom, a także terapeutom integracji sensorycznej. Badania Zbigniewa Przyrowskiego zdobyły duże uznanie w Polsce, wciąż pomagając w prowadzeniu diagnostyki. Dzięki szczegółowym objaśnieniom nauczysz się, jak przeprowadzić całe badanie, a następnie trafnie zinterpretować jego wynik. Ta publikacja pomaga zrozumieć, na czym polega integracja sensoryczna i w jaki sposób można ją rozwijać.

Zbigniew Przyrowski był jednym z pierwszych w Polsce badaczy, którzy zajmowali się integracją sensoryczną. Ten wybitny psycholog i terapeuta opracował wiele publikacji, omawiających tematykę związaną z teorią integracji sensorycznej. Autor wprowadzał w Polsce wiedzę o tej teorii oraz zapoczątkował zajęcia terapeutyczne, nawiązujące do niej. Swoją szeroką wiedzę przekazuje innym psychologom i terapeutom, często uczestnicząc w wykładach, konferencjach oraz konsultacjach naukowych.

Zobacz więcej
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
3201508
Tytuł
Kliniczna obserwacja
Liczba stron
66
Rok wydania
2015
Wymiary produktu [mm]
303 x 210
Okładka
okładka miękka
Długość
205
Głębokość
295
Wysokość
210
Nasza cena
39,78 zł
Zobacz więcej
Recenzje
4,5/5
2 recenzje
 • 5
  1
 • 4
  1
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0
Napisz recenzję
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
RecenzjeNajnowsze
Jak działają recenzje
 • IWONA K. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2022-04-07
  Praktyczny, napisany przystępnym językiem. Polecam.
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
 • Klient zweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Klient niezweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Recenzja Zweryfikowana
  Potwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.

Najczęściej kupowane razem:

Dostawa i płatność

InPost Paczkomat® 24/7
data dostawy 23. kwietnia, wtorek
bezpłatna dostawa od 248,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Żabka, Dino, punkty DPD Pickup
data dostawy 23. kwietnia, wtorek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
8,99 zł Pobranie 5,00 zł
ORLEN Paczka
data dostawy 23. kwietnia, wtorek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
10,99 zł
Kurier DPD
data dostawy 23. kwietnia, wtorek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex Kurier
data dostawy 23. kwietnia, wtorek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Kurier InPost
data dostawy 23. kwietnia, wtorek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
14,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex - punkty odbioru
data dostawy 23. kwietnia, wtorek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
11,99 zł Pobranie 5,00 zł
Odbiór osobisty w Bielsku-Białej
data dostawy 23. kwietnia, wtorek
0,00 zł

Produkty od autora:


3201508
Ładowanie...