Klątwa sprzeczności. Sylwetki dwudziestowiecznych pisarzy
Sylwetki ponad trzydziestu dwudziestowiecznych pisarzy polskich - m.in. Sławomira Mrożka i Zofii Kossak, Stanisława Lema i Stefana Kisielewskiego, Aleksandra Wata i Marii Kuncewiczowej - złożyły się na Klątwę sprzeczności Krzysztofa Masłonia. Dopełnia ona, choć nie wyczerpuje, tematykę podjętą przez autora w jego wcześniejszych, wydanych również przez oficynę Zysk i Ska, książkach: Od glorii do inCzytaj więcej
- Wydawnictwo: Zysk i S-ka
- Data premiery: 2023-05-30
- Okładka: twarda
- Liczba stron: 320
- Wymiary: 235 x 155
więcej parametrów
O książce
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
3359303
Tytuł
Klątwa sprzeczności. Sylwetki dwudziestowiecznych pisarzy
Autor
Wydawnictwo
Język
polski
Język oryginału
polski
Liczba stron
320
Typ okładki
twarda
Wydanie
1
Data premiery
2023-05-30
Rok wydania
2023
Kraj pochodzenia
Polska
Wymiary
235 x 155
Waga
0.79 kg
Wysokość
155 mm
Długość
155 mm
Głębokość
235 mm
Liczba elementów zakres
Do 49
Szerokość
160 mm
Nasza cena
62,99 zł
Opinie i recenzje książki Klątwa sprzeczności. Sylwetki dwudziestowiecznych pisarzy
4,5/5
2 recenzje
- 5
- 4
- 3
- 2
- 1
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
- Klient zweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Klient niezweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Recenzja ZweryfikowanaPotwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.
Dostawa i płatność










