Xi
 » Książki  » Literatura obyczajowa  » Książki obyczajowe

Przed czytelnikami długo oczekiwana powieść Jojo Moyes! Poniższa książka, tak samo jak poprzednie publikacje autorki, przeniesie czytelników do świata miłości, przyjaźni i zdrady. To już kolejna słodko-gorzka historia, których Moyes jest absolutną mistrzynią, od której nie sposób się oderwać. Ta historia ma w sobie coś absolutnie czarującego, wciągającego i ogrzewającego nawet najbardziej zmarznięte i skamieniałe serca!

O czym jest książka "Kiedy weszłam w twoje życie"?

Okazuje się, że nawet jedna wizyta na siłowni może zmienić czyjeś życie. Jeśli nie wierzycie, koniecznie sięgnijcie po najnowszą książkę Jojo Moyes "Kiedy weszłam w twoje życie" wydaną nakładem wydawnictwa Znak. Historia głównych bohaterek udowadnia, że choć trwała zmiana figury wymaga regularnych wizyt na sali ćwiczeń, wywrócenie życia do góry nogami jest możliwe już po jednej!

Główne bohaterki Sam i Nisha opuszczają budynek siłowni, każda z torbą należącą do kogoś innego. Ta niezamierzona pomyłka będzie brzemienna w skutkach i na zawsze odmieni życie każdej z kobiet. Kiedy Sam zorientuje się, że w jej torbie znajdują się superseksowne szpilki z czerwoną podeszwą i szykowny żakiet, na zakup którego nigdy nie byłoby ją stać, postanowi wykorzystać ten chwilowy dar. W stroju zupełnie odmiennym od jej codziennego stylu zawalczy o szalenie ważny kontrakt w pracy oraz o małżeństwo, którego koniec widać na horyzoncie.

Druga z kobiet - Nisha z mniejszą akceptacją zareaguje na wymianę toreb, wpadnie wręcz w czystą furię, kiedy odkryje, że ktoś ma jej najlepsze szpilki. Jakby tego było mało, okaże się, że jej torba, aktualnie znajdująca się w cudzych rękach to jej jedyny dobytek. Została porzucona przez męża, odebrano jej cały majątek, status i prestiż. Wszystko.

Ta niezamierzona wymiana bagażu okaże się jednak początkiem rewolucji w życiu obu bohaterek. Kiedy kobiety się spotkają, wszystko, co do tej pory uważały za status quo zacznie obracać się w pył...

Książka "Kiedy weszłam w twoje życie" - świetne opinie nie tylko miłośników literatury kobiecej

Tym razem autorka odeszła od tematyki związanej z miłością i związkami, które zazwyczaj były w centrum fabuły. Jej najnowsza powieść skupia się na relacji dwóch kobiet pochodzących z zupełnie innych światów i pięknej przyjaźni, która rodzi się dzięki przypadkowej pomyłce.

Pisarka wiele uwagi poświęca przemianom obu kobiet, które z nieco pogubionych, bladych postaci z dwóch różnych światów stają się silnymi i przekonanymi o swojej wartości wojowniczkami.

Ta historia, choć pełna także gorzkich i przykrych wątków, wzruszy czytelników do łez, otuli ich komfortowym ciepłem i tchnie nadzieje, że nigdy nie jest za późno na zmiany...

Zobacz więcej
Dane szczegółowe

Najczęściej kupowane razem:

Dostawa i płatność

O Autorze


3418492
Ładowanie...