Kiedy kobiety były smokami
Droga czytelniczko, jeśli wydaje ci się, że górujesz nad otoczeniem, a twoje ciało wypełnia ogień, to najpewniej zaledwie krok dzieli cię od przemiany w smoczycę! Nowa książka autorki bestsellerowej Dziewczynki, która wypiła księżyc to opowieść o kobiecym gniewie, zmowie milczenia i godzeniu się z losem, mocny feministyczny manifest w fantastycznym przebraniu. Alex miała zaledwie kilka lat, kiedy Czytaj więcej
- Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie
- Data premiery: 2023-02-22
- Okładka: miękka
- Liczba stron: 424
- Wymiary: 208 x 145
więcej parametrów
O książce
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
3329602
Tytuł
Kiedy kobiety były smokami
Autor
Wydawnictwo
Język
polski
Język oryginału
angielski
Liczba stron
424
Typ okładki
miękka
Wydanie
1
Data premiery
2023-02-22
Rok wydania
2023
Kraj pochodzenia
Polska
Wymiary
208 x 145
Waga
0.45 kg
Wysokość
31 mm
Długość
143 mm
Głębokość
205 mm
Liczba elementów zakres
Do 49
Szerokość
143 mm
Nasza cena
44,09 zł
Bądź pierwszy!
Twoja recenzja produktu “Kiedy kobiety były smokami” będzie bardzo przydatna dla innych użytkowników.
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
- Klient zweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Klient niezweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Recenzja ZweryfikowanaPotwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.
Dostawa i płatność










