Xi

Kicia Kocia w lesie. Zwierzęta polskich lasów.

Głowińska Anita

(okładka miękka)

Wydawnictwo : Media Rodzina
Liczba stron : 24

8,90 zł

8,59 zł

Dostępność 24 godziny
Paczka w Ruchu 5,99 zł
Poczta Polska - Odbiór w Punkcie 7,99 zł
Poczta Polska 8,99 zł
Paczkomaty 8,99 zł
Kurier 10,99 zł

Opis

Kolejna część przygód sympatycznej kotki Kici Koci to nie tylko książka, ale i kolorowanka, notatnik oraz szkicownik. W tej odsłonie mała bohaterka odwiedza las, odkrywając różne gatunki zwierząt zamieszkujące tereny Polski. Dziecko kolorując książkę, dopisując w niej zdania i dorysowując różne elementy, staje się jej oryginalnym współautorem.

Książki Anity Głowińskiej o przygodach Kici Koci to seria przygód małej kotki, która bawiąc się i ucząc, odkrywa świat dookoła siebie z pomocą rodziców, babci, przyjaciół i różnych, miłych osób, które spotyka w rozmaitych sytuacjach.

Dane szczegółowe

Identyfikator produktu 555833
Tytuł Kicia Kocia w lesie. Zwierzęta polskich lasów.
Autor Głowińska Anita
Wydawnictwo Media Rodzina
Język wydania polski
Język oryginału polski
Liczba stron 24
Data premiery 2016-03-08
Rok wydania 2016
Wymiary produktu [mm] 7 x 304 x 213
Okładka Miękka
Cena okładkowa 8,90 zł
Nasza cena 8,59 zł

Recenzje

5 / 5
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1
DODAJ RECENZJĘ:

oceń produkt:


Barbara B.

| 01-04-2020
Jedna mała książeczka, która daje dzieciom tak wiele zabawy! Mam dwójkę dzieci i musiałam każdemu kupić po jednym egzemplarzu, żeby każde mogło kolorować po swojemu. Oboje bawiły się przy tym rewelacyjnie, porównując potem swoje rysunki i pomysły. Za tak małe pieniądze naprawdę świetna rzecz.

Marcelina P.

| 25-03-2020
W tej części serii Rysuj z Kicia Kocia, kotka poznaje Polskie leśne zwierzęra. Zobaczy między nnymi bobra, jeża, wiewiórkę czy łosia w ich naturalnym środowisku. Dziecko może też dorysować elementy do obrazków i pokolorować je, polecam.

Łucja N.

| 25-03-2020
Kolejna część Kici Koci to nie zwykła bajka, jak wszystkie poprzednie, a połączenie historyjki z kolorowanką. Na jednej stronie znajduje się obrazek – element historyjki, a na drugiej zwykła kolorowanka na białym tle, którą dziecko może pokolorować zgodnie z oryginałem na sąsiedniej stronie lub według własnego pomysłu. Moim zdaniem to świetne rozwiązanie i fajne urozmaicenie. Sama książka uczy o stworzeniach, jakie możemy znaleźć w naszych rodzimych lasach. Rewelacja idealna dla wszystkich dzieci!

Aneta B.

| 23-03-2020
Kicia Kocia jest super, za każdym razem uczy moje maluchy czegoś nowego. Z ostatnim zeszytem syn i córka dowiedziały się co nie co na temat segregacji śmieci. A tym razem poznały zwierzaki jaki zamieszkują polskie lasy, Wszystko za sprawą fantastycznej historyjki. Teksty nie ma za dużo, aby dzieciaki nie zniechęcały się do lektury. Główną rolę odgrywają tutaj obrazki. Te ilustracje są moim zdaniem rewelacyjne. Polecam.

Paweł K.

| 19-03-2020
Świetny pomysł dla miłośników Kici Koci. Tym razem zamiast kolejnej bajki kupiliśmy właśnie tą książeczkę, gdzie oprócz historyjek są też kolorowanki. Jak dla mnie – świetne połączenie.

Luiza A.

| 18-03-2020
Kicia kocia do czytania, rysowania, kolorowania – fajna seria, a leśnie zwierzaki to zawsze dobry temat, który interesuje każde dziecko.

Dostawa

czas dostawy
koszt
za pobraniem
Paczka w Ruchu
czas dostawy
6 Kwiecień, Poniedziałek
przedpłata
5,99 zł
pobranie
Niedostępne
Poczta Polska - Odbiór w Punkcie
czas dostawy
6 Kwiecień, Poniedziałek
przedpłata
7,99 zł
pobranie
Niedostępne
Poczta Polska
czas dostawy
6 Kwiecień, Poniedziałek
przedpłata
8,99 zł
pobranie
Niedostępne
Paczkomaty
czas dostawy
3 Kwiecień, Piątek
przedpłata
8,99 zł
pobranie
Niedostępne
Kurier
czas dostawy
3 Kwiecień, Piątek
przedpłata
10,99 zł
pobranie
Niedostępne

Prawdpodobnie zainteresuje Cię również:

Ładowanie...