Xi

Kicia Kocia to moje!

Głowińska Anita

(okładka miękka)

Wydawnictwo : Media Rodzina
Liczba stron : 24

Opis

Kicia Kocia autorstwa Anity Głowińskiej to seria wydawnicza ciesząca się dużą popularnością wśród najmłodszych czytelników. Tytułowa Kicia uczy i bawi. Pomaga dzieciom zrozumieć świat, a dorosłym pokazuje jak mądrze tłumaczyć maluchom rzeczywistość.

Część “Kicia Kocia. To moje.” opisuje niechęć Koci do dzielenia się zabawkami. Najpierw nie udaje się jej zabawa w sklep z przyjacielem Packiem, a następnego dnia - zabawa z innymi dziećmi w piaskownicy. Kocia nie ma ochoty, żeby inne dzieci korzystały z jej ulubionych zabawek. W rezultacie przyjaciele znajdują sobie inną rozrywkę i zostawiają Kocię samą. Co z tego wynikło - przeczytacie w książeczce.

Dane szczegółowe

Identyfikator produktu 713871
Tytuł Kicia Kocia to moje!
Autor Głowińska Anita
Język wydania polski
Język oryginału polski
Liczba stron 24
Data premiery 2017-06-05
Rok wydania 2017
Wymiary produktu [mm] 191 x 191 x 5
Okładka Miękka
Cena okładkowa 6,90 zł
Nasza cena 3,58 zł

Recenzje

6 / 6
  • 6
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1
DODAJ RECENZJĘ:

oceń produkt:


klient zarejestrowany który kupił ten produkt

| 25-08-2017
Cała seria rewelacyjna dla dzieci 2+ "Kicia Kocia to moje!"- w prosty i przystępny dla maluchów sposób przedstawia na przykładzie przygód Kici ideę dzielenia się z innymi. POLECAM POLECAM POLECAM POLECAM

klient zarejestrowany który kupił ten produkt

| 23-10-2017
Książka napisana prostym językiem, pięknie ilustrowana. Jak zawsze w tej serii - uczy nasze dzieci, czegoś istotnego, co może im się przydać w codziennych kontaktach społecznych. Temat zdradza tytuł. Konkretny egzemplarz porusza kwestię "dzielenia się z innymi". Idealna dla przedszkolaków.

klient zarejestrowany który kupił ten produkt

| 12-11-2017
Córka ma cała serie, wszystkie książeczki są godne polecenia. Niektóre to tylko historyjki,, inne maja morał przedstawiony w przystępnej dla malucha formie. Bardzo polecam, córka ponad 3 lata i serie bardzo lubi, co dzień czytamy minimum dwie książki.

klient zarejestrowany który nie kupił tego produktu

| 16-11-2017
Mam czterech wnuków w wieku od 6,5 do 1,5 roku. Wszyscy uwielbiają Kicię Kocię. Nawet najstarszy chłopiec, który przyjaźni się z Kicią Kocią od 5 lat wciąż lubi słuchać przygód Kici Koci i jej przyjaciół. Miłe historie, które uczą i bawią. Do tego pięknie i kolorowo ilustrowane. Ja też czekam na nowe książeczki i z sympatią powitałam braciszka Nunusia, właśnie wtedy, kiedy w naszej rodzinie pojawili się młodsi bracia i z zachowania Kici Koci w stosunku do Nunusia starsi chłopcy mogli brać przykład.

klient anonimowy

| 27-02-2019
Wspaniała seria książeczek dla dzieci,korzystamy z nich chętnie w przedszkolu. W najmłodszej grupie jest hitem! :) Mądre,zabawne i ślicznie ilustrowane książeczki z jasnym przekazem.Gratuluję autorce.:)

Dostawa

czas dostawy przedpłata za pobraniem
24 Październik, Czwartek 0,00 zł Niedostępne
29 Październik, Wtorek 5,99 zł Niedostępne
25 Październik, Piątek 7,99 zł Niedostępne
25 Październik, Piątek 8,99 zł 11,99 zł
24 Październik, Czwartek 8,99 zł Niedostępne
24 Październik, Czwartek 10,99 zł 13,99 zł

Płatność:

płatność za pobraniem

przelew bankowy

płatność on-line

Prawdpodobnie zainteresuje Cię również:

)
Ładowanie...