Kicia Kocia to moje!

Anita Głowińska

broszurowa

Wydawnictwo : MEDIA RODZINA
Ilość stron: 24

Opis

W kolejnej książce z serii Kicia Kocia bawi się ze swoim przyjacielem Packiem w sklep. Jednak zabawa się nie udaje, bo Kicia Kocia nie chce się dzielić swoimi zabawkami. To samo dzieje się następnego dnia w piaskownicy. Czy przyjaciele nadal będą chcieli się z nią bawić?

Dane szczegółowe

Identyfikator produktu 713871
Tytuł Kicia Kocia to moje!
Autor Anita Głowińska
Wydawnictwo MEDIA RODZINA
Rodzaj okładki broszurowa
Liczba stron 24
Cena okładkowa 6,90 zł
Nasza cena 4,82 zł

Recenzje

6 / 6
  • 6
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Dodaj recenzję:

oceń produkt:


klient zarejestrowany który kupił ten produkt

| 25-08-2017
Cała seria rewelacyjna dla dzieci 2+ "Kicia Kocia to moje!"- w prosty i przystępny dla maluchów sposób przedstawia na przykładzie przygód Kici ideę dzielenia się z innymi. POLECAM POLECAM POLECAM POLECAM

klient zarejestrowany który kupił ten produkt

| 23-10-2017
Książka napisana prostym językiem, pięknie ilustrowana. Jak zawsze w tej serii - uczy nasze dzieci, czegoś istotnego, co może im się przydać w codziennych kontaktach społecznych. Temat zdradza tytuł. Konkretny egzemplarz porusza kwestię "dzielenia się z innymi". Idealna dla przedszkolaków.

klient zarejestrowany który kupił ten produkt

| 12-11-2017
Córka ma cała serie, wszystkie książeczki są godne polecenia. Niektóre to tylko historyjki,, inne maja morał przedstawiony w przystępnej dla malucha formie. Bardzo polecam, córka ponad 3 lata i serie bardzo lubi, co dzień czytamy minimum dwie książki.

klient zarejestrowany który nie kupił tego produktu

| 16-11-2017
Mam czterech wnuków w wieku od 6,5 do 1,5 roku. Wszyscy uwielbiają Kicię Kocię. Nawet najstarszy chłopiec, który przyjaźni się z Kicią Kocią od 5 lat wciąż lubi słuchać przygód Kici Koci i jej przyjaciół. Miłe historie, które uczą i bawią. Do tego pięknie i kolorowo ilustrowane. Ja też czekam na nowe książeczki i z sympatią powitałam braciszka Nunusia, właśnie wtedy, kiedy w naszej rodzinie pojawili się młodsi bracia i z zachowania Kici Koci w stosunku do Nunusia starsi chłopcy mogli brać przykład.

klient anonimowy

| 27-02-2019
Wspaniała seria książeczek dla dzieci,korzystamy z nich chętnie w przedszkolu. W najmłodszej grupie jest hitem! :) Mądre,zabawne i ślicznie ilustrowane książeczki z jasnym przekazem.Gratuluję autorce.:)

Dostawa

czas dostawy przedpłata za pobraniem
27 Czerwiec, Czwartek 0,00 zł Niedostępne
1 Lipiec, Poniedziałek 5,99 zł Niedostępne
27 Czerwiec, Czwartek 7,99 zł Niedostępne
27 Czerwiec, Czwartek 8,99 zł 11,99 zł
26 Czerwiec, Środa 8,99 zł Niedostępne
26 Czerwiec, Środa 10,99 zł 13,99 zł

Płatność:

płatność za pobraniem

przelew bankowy

płatność on-line

Produkty od Autora:

Prawdpodobnie zainteresuje Cię również:

Ładowanie...