Xi
-22%

6,90 zł

5,36 zł

oszczędzasz 1,54 zł (22%)

Niedostępny
Paczka w Ruchu 7,99 zł
Poczta Polska - Odbiór w Punkcie 7,99 zł
Poczta Polska 9,99 zł
Paczkomaty 9,99 zł
Kurier 11,99 zł

Opis

Stworzona przez Anitę Głowińską Kicia Kocia pomaga dzieciom poznać i zrozumieć świat. Seria wydawnicza cieszy się dużą popularnością wśród dzieci i rodziców. W zrozumiały dla dziecka sposób porusza trudne tematy wychowawcze.

Tym razem Kocia spotyka się w parku ze swoimi przyjaciółmi: Adelką, Packiem i Juliankiem. Poznaje też nowego znajomego - Marcysia. Chłopak bardzo polubił Kocię i nazywa ją swoją księżniczką. Kocia nie jest zadowolona. Inne pomysły Marcysia na dobrą zabawę też nie przypadają dziewczynce do gustu. Maluchy uczą się, czym jest kompromis i dlaczego czasem dobrze jest powiedzieć nie.

Dane szczegółowe

Identyfikator produktu 778416
Tytuł Kicia Kocia. Nie chcę się tak bawić!
Autor Anita Głowińska
Wydawnictwo Media Rodzina
Język wydania polski
Język oryginału polski
Liczba stron 24
Data premiery 2018-03-20
Rok wydania 2018
Wymiary produktu [mm] 192 x 7 x 192
Okładka Miękka
Cena detaliczna 6,90 zł
Nasza cena 5,36 zł

Recenzje

5/5
5
4
3
2
1
DODAJ RECENZJĘ:

oceń produkt:


Bożena H.

5/5
| 29-08-2020
Nie wiem, który jest to już tom Kici Koci w naszym posiadaniu. Na pewno jest to kolejny przedstawiający bardzo dobry temat. Nie wszystkie dzieci chcą się bawić w daną grę. Dobrze jest nauczyć naszą pociechę żeby potrafiła powiedzieć "nie" i dbała również o swoje zdrowie, czy koleżanki. Na placu zabaw wszystkie dzieci powinny bawić się razem.

Wanda O.

5/5
| 30-07-2020
Kicia Kocia w bardzo dobry i przyjemny sposób pokazuje wszystkim maluchom jak bawić się z rówieśnikami. Nasza bohaterka potrafi powiedzieć "nie" kiedy coś jej się nie podoba. Dzieci szybko znajdują grę, w którą wszystkie chcą się bawić. Polecam.

Wioleta G.

5/5
| 31-05-2020
Następna książeczka z serii, w której Kicia Kocia przedstawia naszym maluchom dobre zasady. W tym przypadku chodzi o zabawę z kolegami i koleżankami. Książeczka jest bardzo przyjemna. Polecam.

Zofia A.

5/5
| 31-05-2020
Dzieci poznają na placu zabaw nowego kolegę, który jest hm…. Bardoz natarczywy. Nikt jednak nie chce się bawić w ten sposób, więc trzeba znaleźć inny który odpowiada każdmu dziecku. Każda cześć kici koci u nas jest czytana do znudzenia, t atakże więc polecam.

Jolanta M.

5/5
| 19-05-2020
Kicia Kocia nie che być księżniczką i zostać zamknięta do lochu, więc dzieci wymyślają wspólną zabawę. Taka sobie część, nie rozumiem przemocy wprowadzonej w osobie kolegi z placu zabaw

Michalina Z.

5/5
| 10-05-2020
Czy wyrazanie własnego zdania oraz mówienie o tym, czego się nie lubi są łatwe? Myslę, że niekoniecznie, a zwłaszcza dla najmłodszych. Zarówno w grupie, jak i w domu dzieci miewają problemy z dogadaniem się, pójściem na kompromis czy wyrażeniem własnego zdania. Książeczka wyjaśnia problem bardzo klarownie i pokazuje, że próba znalezienia korzyści dla wszystkich oraz ukazanie swojej niechęci do pewnych zachowań jest bardzo pomocne w relacjach z innymi. Polecam!

Anita G.

5/5
| 07-05-2020
To ksiażeczka, gdzie pokazano temat naruszania granic. Szybko jednak został zepchnięty na bok i kolejnym tematem było znaleznienie wspólnej zabawy. Zabrakło mi poświęcenia czasu tej pierwszej kwestii lub rozwinięcia jej odrobinę: zdecydowanej reakcji na takie zachowania, zamiast krzywienia się. Dzeci trzeba uczyć stawiania granic, to bardzo ważne!

Karolina D.

5/5
| 01-05-2020
Porwanie księżniczki to zabawa, w którą dziewczynki nie chcą się dzisiaj bawić. Razem z Kicią tłumaczymy, że dobra gra to taka, która podoba się wszystkim. Mój synek uwielbia Kicie i zabawy na dworze.

Katarzyna R.

5/5
| 25-04-2020
Na placu zabawa pojawia się chłopiec, który bardzo przemocowo chce wprowadzać swoje pomysły, na siłę okazuje uczucia, przytrzymuje inne dziecko itd. Dzieci wymyślają ina zabawę, niż nowy kolega i wspólnie się bawią, polecam całą serię o Kici Koci.

Barbara F.

5/5
| 13-04-2020
Kicia Kocia tym razem nie chce się abwić w zabawę zaproponowaną przez kolegę Marcysia i proponuje swoje własne rozwiązanie. Czy dzieciom uda się znalexć porozumienie?

Kamila R.

5/5
| 10-04-2020
Kicia Kocia po raz kolejny pomogła mi przeprowadzić rozmowę z dziećmi. Czasami wątpiłam w to, że moje dzieci będą w stanie dojść do porozumienia i wybrać jedną zabawe czy aktywność bez wzajemnego obrażania się. Książeczka „Kicia Kocia. Nie chcę tak się bawić!” pokazuje, że wzajemne dogadywanie się i umiejętność mówienia wprost, że coś się dziecku nie podoba są bardzo ważne.

Dostawa

czas dostawy
koszt
za pobraniem
Odbiór osobisty w Bielsku-Białej
czas dostawy
2 Październik, Piątek
przedpłata
0,00 zł
pobranie
Niedostępne
Paczka w Ruchu
czas dostawy
5 Październik, Poniedziałek
przedpłata
7,99 zł
pobranie
Niedostępne
Poczta Polska - Odbiór w Punkcie
czas dostawy
5 Październik, Poniedziałek
przedpłata
7,99 zł
pobranie
Niedostępne
Poczta Polska
czas dostawy
5 Październik, Poniedziałek
przedpłata
9,99 zł
pobranie
14,99 zł
Paczkomaty
czas dostawy
2 Październik, Piątek
przedpłata
9,99 zł
pobranie
Niedostępne
Kurier
czas dostawy
2 Październik, Piątek
przedpłata
11,99 zł
pobranie
16,99 zł
  • Książki dla dzieci
  • Poradniki i albumy
  • Książki naukowe i popularnonaukowe
  • Podręczniki do szkół podst. i średnich
  • Literatura piękna
  • Literatura obyczajowa, erotyczna
  • Ładowanie...