Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Kicia Kocia - maskotki

 (5 produktów)

Kicia Kocia. Maskotka - 15 cm

5/5
25,79 29,90 zł −14%
Wysyłka dzisiaj

Nunuś. Maskotka, 15 cm. Kicia Kocia

5/5
25,79 29,90 zł −14%
Wysyłka dzisiaj

Kicia Kocia. Maskotka, 30 cm

5/5
49,89 59,90 zł −17%
Wysyłka 3 dni robocze

Pacek. Maskotka, 15 cm. Kicia Kocia

5/5
25,79 29,90 zł −14%
Wysyłka dzisiaj

Maskotka Kicia Kocia 50 cm

91,99 99,90 zł −8%
Wysyłka 3 dni robocze

Kicia Kocia - maskotki dla fanów sympatycznej kotki

Chyba nie ma polskiego dziecięcego pokoju, w którym nie znalazłaby się chociaż jedna książeczka lub zabawka z wizerunkiem Kici Koci. Seria książeczek dla kilkulatków autorstwa Anity Głowińskiej bije rekordy popularności: do tej pory na rynku ukazało się już kilkadziesiąt tytułów, a także liczne zabawki i gadżety przedstawiające bohaterów cyklu, w tym także pluszowe maskotki.

Skąd wziął się sukces Kici Koci? Jak wspomina Anita Głowińska - pomysł na serię jest efektem jej wizyt w księgarniach i przeglądania oferty dziecięcej; autorka nie znalazła książeczek, które w 100% odpowiadałyby potrzebom i gustom jej syna i córki, dlatego postanowiła wykonać je sama. Znajomość upodobań maluchów, talent artystyczny i kreatywna wyobraźnia Głowińskiej sprawiły, że jej książeczki okazały się strzałem w dziesiątkę, a poszczególne części cykli "Kicia Kocia" oraz "Kicia Kocia i Nunuś" niepodzielnie królują na listach bestsellerów.

Maskotka Kicia Kocia - Twoi idole zawsze przy Tobie

Tytułowa bohaterka to rezolutna kotka, mieszkająca z rodzicami i dziadkami; w późniejszych częściach towarzyszy jej także młodszy braciszek Nunuś. W gronie stałych bohaterów książeczek znajdują się ponadto koledzy Kici Koci - Julianek, Adelka i znany z lekko nieprzytomnego spojrzenia Pacek. Cała gromadka spędza czas na poznawaniu świata: Kicia Kocia uczy się pływać, jeździć na rowerze, wykonywać prace domowe, wyjeżdża w ciekawe miejsca na wakacje, spędza pierwsze dni w przedszkolu, poznaje przedstawicieli różnorodnych zawodów i dowiaduje się, jak radzić sobie z emocjami.

Książeczki o Kici Koci łączą wysoką wartość edukacyjną z atrakcyjną oprawą graficzną. Mali czytelnicy zdobywają wiedzę o otaczającym ich świecie równocześnie z bohaterami książeczek, a kolorowe, wyraźne rysunki niezawodnie przykuwają ich uwagę i zachęcają do częstego sięgania po materiały.

Ulubione dziecięce maskotki: Kicia Kocia, Nunuś, Pacek...

Ogromną popularnością cieszą się także pluszaki zaprojektowane na wzór książkowych postaci. Maluchy nie chcą rozstawać się z bajkowymi ulubieńcami nawet na krok: każdy mały fan cyklu ucieszy się z 15-centymetrowej, kompaktowej maskotki Kici Koci lub Nunusia, którą łatwo schować do plecaka lub kieszeni i mieć przy sobie przez cały dzień, także w przedszkolu lub podczas podróży. Niezwykle atrakcyjną propozycją są także większe pluszaki o około półmetrowej wysokości, idealne jako element wystroju dziecięcego pokoju: z taką maskotką można spędzać długie godziny na wspaniałej zabawie, a wieczorem przytulić się do niej i zapaść w spokojny sen!

Ładowanie...