Xi
 » Pozostałe produkty

Ulubiona bohaterka wszystkich przedszkolaków znowu w akcji!

Kicia Kocia jest opiekuńczą starszą siostrą, zawsze chętną do pomocy i zabawy. Lubi spędzać czas ze swoim młodszym braciszkiem, Nunusiem. Dzieci razem bawią się i odkrywają otaczający ich świat. Kicia Kocia pokazuje Nunusiowi rzeczy, które sama już doskonale zna. Często towarzyszy mu też podczas nauki nowych sprawności.

Dziś Nunuś uczy się korzystać z nocnika. Na początku nie jest to łatwe. Nunuś jest smutny, bo pierwsze próby treningu czystości kończą się niepowodzeniem. Chłopczyk zupełnie nie wie dlaczego tak się dzieje. Jednak Kicia Kocia nie traci entuzjazmu i wpada na znakomity pomysł.... Zachęca tym samym braciszka do podjęcia kolejnych prób. Na jaki pomysł wpadła rezolutna dziewczynka? Czy tym razem Nunusiowi uda się zrobić siusiu do nocnika?

Książeczka "Kicia Kocia i Nunuś. Na nocniku" jest przeznaczona dla najmłodszych czytelników, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z literaturą i słowem pisanym. Została wydrukowana na twardych, kartonowych stronach. Dzięki temu jest trwała, odporna na uszkodzenia, a przy tym bezpieczna dla maluszków. Dzieci mogą bawić się i samodzielnie przewracać strony, nie ryzykując przy tym zranienia. Podręczny format publikacji bez trudu zmieści się w torbie wózka, dziecięcym plecaczku i maminej torebce. Ulubioną lekturę można więc zabrać ze sobą wszędzie.

Sympatyczna seria o Kici Koci stworzona przez Anitę Głowińską cieszy się dużą popularnością wśród dzieci w wieku przedszkolnym. Sukces pierwszych książeczek zachęcił autorkę do rozwinięcia historii i wprowadzenia nowego bohatera - Nunusia. Rodzeństwo wspólnie przeżywa wiele rozmaitych przygód. Ciepłe, rodzinne historie pomagają dzieciom poznać i zrozumieć rzeczywistość. Ładne, kolorowe ilustracje przykuwają dziecięcą uwagę, jednocześnie wspierając trening koncentracji i uważności. Bohaterowie opowiadań są serdeczni, życzliwi wobec siebie i pełni życiowego optymizmu.

Opowiadania mają również olbrzymi walor edukacyjny. Najmłodsze dzieci wspólnie z Kicią Kocią i Nunusiem dowiadują się ciekawostek o świecie, rozwijają swoje zdolności poznawcze i zdobywają nowe umiejętności takie jak : korzystanie z nocnika, rozstanie ze smoczkiem, samodzielne zasypianie.

Czytaj więcej
Dane szczegółowe

Recenzje

5/5
Jak działają recenzje?
5
4
3
2
1

DODAJ RECENZJĘ:

oceń produkt:

Emilia Ż.

Klient zweryfikowany

5/5
| 31-08-2021 | Recenzja zweryfikowana
Książeczka bardzo podobała się moim dzieciom. Stan widać, iż nie była użytkowana. Polecam

Ewa W.

Klient zweryfikowany

5/5
| 17-03-2021 | Recenzja zweryfikowana
Idealna dla 2-latka. Seria historyjek o Kici-Koci i jej braciszku wspaniałe uczy maluchy nowych umiejętności.

Bernadetta S.

Klient niezweryfikowany

5/5
| 10-05-2020 | Recenzja zweryfikowana
Początkowo byłam bardzo sceptyczna do tych książeczek z Kicią Kocią. Nie podobała mi się oprawa graficzna. Te wszystkie ilustracje wydawały mi się takie niedbałe. No ale taki jest chyba zamysł autorki. Niemniej to nie rysunki są najważniejsze, ale przekaz. A tutaj jest bardzo wartościowy. Z każdej części uczymy si ę czegoś nowego. W tym tomie dowiadujemy się jak korzystać z nocnika. Wszystko opowiedziane oczywiście w przyjemny, dziecięcy sposób, za pomocą fajnej historyjki. Polecam.

Urszula L.

Klient niezweryfikowany

5/5
| 06-05-2020 | Recenzja zweryfikowana
Moim zdaniem każda książeczka z Kicią Kocią jest taka pouczająca i miła. Nie wszystkie historie się u nas sprawdziły, jednak ta wyjątkowo spodobała się synkowi. Kicia Kocia w tej części uczy braciszka korzystania z nocnika, nie jest to łatwa sprawa, ale młodszy braciszek podołał. Nasze dziecko nie chciało być gorsze i także prędko porzuciło pampersy na rzecz nocnika.

Eliza P.

Klient niezweryfikowany

5/5
| 29-04-2020 | Recenzja zweryfikowana
Ta urocza bajeczka pod tytułem Kicia Kocia i Nunuś na nocniku bardzo zachęciła moją mała do korzystania z nocnika. Wcześniej nie było o tym mowy, tylko pampersy i pampersy. Na myśl o nocniku był krzyk i płacz, nie pomagały nawet te fikuśne nocniki o fajnym kształcie, z melodyjką. Jeśli więc macie podobny problem to szczerze polecam tą książeczkę.

Kamila C.

Klient niezweryfikowany

5/5
| 25-04-2020 | Recenzja zweryfikowana
Bardzo przyjemna książeczka, która rozwiązuje nocnikowe problemy. Młodszy brat Kici Koci, czyli Nunuś jest na etapie nauki korzystania z nocnika, jednak niestety jakoś mu to nie wychodzi i szybko się zniechęca. Starsza siostra wpada na znakomity pomysł. Muszę przyznać, że sprawdził się on także w moim domu. Polecam zarówno tą, jak i wszystkie książeczki z serii.

Klaudia B.

Klient niezweryfikowany

5/5
| 22-04-2020 | Recenzja zweryfikowana
Nigdy nie wierzyłam w magiczne właściwości książek, jednak Kicia Kocia i Nunuś na nocniku zadziała u nas jak czarodziejska różdżka. Synek bardzo lubi ta postać, więc nie musiał się długo przekonywać, że porzucenie pampersów będzie świetną sprawą. Dziecko od miesiąca korzysta z nocnika praktycznie codziennie, tylko od czasu do czasu się zapomina.

Klaudia O.

Klient niezweryfikowany

5/5
| 15-04-2020 | Recenzja zweryfikowana
Z pierwszym dzieckiem poszło łatwo, ale przy drugim musiałam dwoić się i troić, żeby namówić go z korzystania z nocnika. Nie pomagały ani rady teściowej, ani żadne bajki z internetu, czy telewizji. Poradziłam się w końcu koleżanek z pracy i jedna z nich poleciła mi tą książeczkę. Może nie było cudów od razu, ale po kilkukrotnej czytance synek zaczął chętniej wskakiwać na nocnik, więc polecam.

Malwina I.

Klient niezweryfikowany

5/5
| 10-04-2020 | Recenzja zweryfikowana
Dzięki tej książeczce Wasze pociechy dowiedzą się co nieco o czynnościach higienicznych oraz o tym jak prawidłowo korzysta ć z nocnika. Wiele dzieci ma opory aby porzucić pampersy. Tak właśnie było u mojego synka. Jednak lektura Kici Koci wiele zmieniła. Dziecko mocno się zachęciło i nawet sam napierał, żeby przynieść mu nocniczek.

Diana D.

Klient niezweryfikowany

5/5
| 09-04-2020 | Recenzja zweryfikowana
Nie cierpię kotów w jakiejkolwiek formie, ale niestety – mój maluch tak. I cóż – chyba pora choć odrobinę polubić te zwierzęta, bo dzięki postaci Kici Koci i Nunusia mój smyk zaczął chętniej korzystać z nocnika, a bywało z tym naprawdę ciężko. Także opłaciło się poświęcenie. Co do samej książki ładnie wydana i spełnia swoją funkcję. Na początek przygody z czytaniem w sam raz.

Marta O.

Klient niezweryfikowany

5/5
| 08-04-2020 | Recenzja zweryfikowana
Ta książeczka była moją ostatnią deską ratunku. Moja dziecko za nic w świecie nie chciało przekonać się do nocnika. Nic już nie pomagało. Próbowałam wszystkich rad, zarówno teściowej, mamy, jak i koleżanek. Nic nie działało. Po tej historyjce wszystko się zmieniło i nocnik został odczarowany. Teraz to magiczne miejsce, które moje dziecko darzy ogromną sympatią.

Joanna Z.

Klient niezweryfikowany

5/5
| 01-04-2020 | Recenzja zweryfikowana
Przerobiliśmy już dziesiątki książek dla dzieci na temat korzystania z nocnika, jednak dopiero ta zrobiła na moim synku jakieś szczególne wrażenie. Szczególnie, bo w końcu przekonał się do tej formy wypróżniania. Wcześniej próbowaliśmy już dosłownie wszystkiego. Uwierzcie mi, że nawet nocniki z super muzyczką nie działają.

Olga O.

Klient niezweryfikowany

5/5
| 26-03-2020 | Recenzja zweryfikowana
Gdy w naszym domu jest jakiś problem, to zawsze sięgam po książeczki z Kicią. W kilka chwil rozwiązują sytuację. Ostatnio czytałyśmy część o wizycie u doktora, do którego córka bardzo bała się iść. Kilka tygodni temu uczyliśmy się z synem jeździć na rowerze wraz z Kicią Kocią. Teraz wraz z głównymi bohaterami dowiadujemy się jak korzystać z nocniczka. Najmłodsze dziecko ma niesamowite opory. Po kilkukrotnej lekturze jest znacznie lepiej. Polecam.

Irena K.

Klient niezweryfikowany

5/5
| 25-03-2020 | Recenzja zweryfikowana
Nunuś, czyli młodszy brat naszej uroczej głównej bohaterki uczy się korzystać z nocniczka. My rodzice, wiemy jakie to trudne zadanie, a nasze pociechy to już w ogóle. Mój synek miał bardzo duży problem z porzuceniem pampersów na rzecz nocnika. Na szczęście istnieją takie motywujące bajeczki. Ta książka powinna otrzymać jakiś certyfikat. Polecam z całego serca.

Piotr O.

Klient niezweryfikowany

5/5
| 18-03-2020 | Recenzja zweryfikowana
Palec do budki który rodzic nie miał problemu z pociechą, która nie chciała wsiąść na nocnik? Szczerze mówiąc nie znam takiego. Każdy mój znajomy narzeka, że to zawsze jest największy problem wychowawczy. Sam osobiście dwoiłem się i troiłem, żeby córeczka przekonała się do nocnika. Niestety na próżno. Do czasu tej książeczki. Po kilkukrotnej lekturze nastąpiła magia, więc polecam.

J.W.

Klient zweryfikowany

5/5
| 14-01-2018 | Recenzja zweryfikowana
Książki z tej serii są super. Mój synek je uwielbia. Każda czytana jest po kilka razy. Zna je na pamięć, a mimo to wciąż są hitem w domowej biblioteczce. Książeczki te są pomocne w nauce wielu rzeczy. Polecam.

J. G.

Klient niezweryfikowany

5/5
| 08-11-2017 | Recenzja zweryfikowana
Oba dwulatki, jakie znam (jeden mój), zakochały się w książce od razu, od pierwszego spojrzenia, potrafią ją na pamięć, a i tak lubią ją "czytać". Jako pomoc w nauce "nocnikowania" - sprawdza się, motywuje do posadzenia pupci na nocnik ;-)

Dostawa

578758
Ładowanie...