Xi

Nie da się ruszyć naprzód, jeśli wciąż rozpamiętuje się przeszłość. Niezależnie od tego, jakie doświadczenia ma się za sobą warto stawiać kroki, by móc iść na przód. "Karty Uświęconej Duszy" to podręczny produkt, który ma pomóc w samorozwoju i dać dojść do głosu intuicji. Wystarczy pozwolić jej przemówić, aby w pełni rozwinąć skrzydła i połączyć się z kosmiczną energią wszechświata.

Co znajduje się w pudełku "Kart Uświęconej Duszy"?

"Karty Uświęconej Duszy" to talia składająca się z 36 kart, a każda z nich kryje w sobie magiczne i uzdrowicielskie właściwości. Praca z kartami wymaga umiejętnego połączenia intuicji i wiedzy, o ile talia ma pomóc przemówić intuicji, o tyle za wiedzę odpowiada szczegółowa instrukcja. Dołączony do kart przewodnik zawiera afirmacje, sylwetki Aniołów, uzdrawiające Kryształy - pomoce do osiągnięcia większej samoświadomości i wskazówki do pracy z energią. Wszystko to, by wzmocnić kontakt ciała z duszą i uzyskać pełnię samoświadomości.

"Karty Uświęconej Duszy" Anny Stark to nie tylko magiczna treść, ale też zachwycająca grafika, która pomaga wyjść poza świat fizyczny i połączyć się z energią o wyższych wibracjach. Umieszczone na kartach wizerunki wzmacniają Twojego ducha i stają się jego przewodnikiem, a Ty możesz czerpać nauki i podążać drogą ku lepszemu życiu. Piękne, a zarazem magiczne karty pomogą wypełnić Twoje życie pozytywną energią i nadać Ci sprawczości w codzienności.

Dla kogo są "Karty Uświęconej Duszy"?

"Karty Uświęconej Duszy" to narzędzie, które sprawdzi się zarówno w profesjonalnych gabinetach terapeutycznych, które pomoże dotrzeć pacjentowi do własnego wnętrza, jak i indywidualnego użytku. Każdy, kto pracuje jako uzdrowiciel przy terapii energią w celu poprawienia jakości życia, może śmiało czerpać siłę z tych kart. Co więcej, zawarte na nich wskazówki mogą pomóc obrać odpowiednią drogę w terapii uzdrawiania ducha, mimo że nie jest to łatwy proces, to przy odpowiednim wsparciu możesz wznieść swoje życie na wyższy poziom.

Używanie tej talii kart może pozytywnie wpłynąć na Twoją wewnętrzną siłę i duszę, a także pomoże Ci w rozbudzeniu Twojego wyższego ja. Dzięki temu będziesz w stanie nawiązać silną więź z niebiańskimi mocami i uzyskać od nich jasny przekaz.

Zobacz więcej
Dane szczegółowe

Dostawa i płatność

Produkty od autora:


3236073
Ładowanie...